Celeron N2840 sisteme hangi Windows kurulmalı?

Akira.exe

Picopat
Elimde eski bir bilgisayar var. Tek amacı internette bir siteyi açmak o kadar.
Şu an Windows 10 yüklü ve fazla ağır çalışıyor. Hangi Windows'u kurabilirim? Windows 7 düşündüm ama internete bağlayamadım bir türlü. Güvenlik falan önemli değil, herhangi bir kart girilmeyecek bilgisayara.

Özellikleri;
Intel Celeron N2840 2.16GHz
4 GB DDR3 1600MHz RAM.
Intel HD Graphics.
120GB SATA SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kullanmasını biliyorsan Linux kur, tam o tip bir cihaz çünkü.

Eski bir cihaza eski bir Windows yerine yeni ve hafif bir Linux daha iyi olacaktır. Linux Mint Xfce indirebilirsiniz. İnternette gezecekseniz terminale dokunmanıza gerek bile kalmayacak büyük ihtimalle.

Şu an Windows 10 yüklü ve fazla ağır çalışıyor. Hangi Windows'u kurabilirim? Windows 7 düşündüm ama internete bağlayamadım bir türlü. Güvenlik falan önemli değil, herhangi bir kart girilmeyecek bilgisayara.

Özellikleri;
4 GB DDR3 1600MHz RAM.
Intel HD Graphics.
120GB SATA SSD.

Sürücüleri kurmamışsınızdır. Windows 8.1 Single Language deneyin eğer kasarsa Linux Mint kullanın.

Özellikleri;
4 GB DDR3 1600MHz RAM.
Intel HD Graphics.
120GB SATA SSD.
Windows 7 kurup geçin hocam. Böyle bir konu açıtığınıza göre Linux ile işiniz olmaz.

Herkes linux yazmış ancak bendede bu sisteme yakın bir laptop var ve ekran yırtılması oluyor. İnternetteki çözümleri denedim ama bir kaç gün sonra tekrar oluyor. O yüzden win7 yada 8.1 kurulabilir
İ5 480m
6 gb ram
Hd graphics
256 ssd

Geri
Yukarı