Cellat'ın hayranları üzerine

Sadece Gravity

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bildiğiniz gibi son 2-3 yıldır TikTok çok popüler. TikTok'un içinde çok acayip kitleler var. Mesela bu gün bahsedeceğim 8-14 yaş aralığında olan "Cellat'ın Kızları". Eğer Cellat adındaki bu kişiyi bilmiyorsanız ben kısaca özetliyim; Cellat TikTok'ta 5M takipcisi olan, tek amacı yürüyüp kıyafet değiştirmek olan, fanlarına "Kızım", fanlarının ise ona "Baba" dediği bir kişi. Ben şahsen çok da önemli bir kişi olduğunu düşünmüyorum. Baba, anne gibi ifadeler kutsaldır. Siz gelip hiç tanımadığınız birine baba diyebilir misiniz? Bu "Cellat'ın kızları" babalarına bir eleştiri geldiğinde hemen savunmaya geçerler, sanki annelerine ya da babalarına sövmüşsünüz gibi. Sınıfımda 4 kız Cellat'ı kardeşlerinden iyi tanır (8. sınıfa gidiyorum). Her gün durmaksızın Cellat hakkında konuşurlar. Onları dinleyince sanki çok önemli bir devlet meselesi dinliyormuş gibi hissedersiniz, yani o heyecanla anlatırlar. Şimdi yanıt olarak bir kaç kişi "Sanane insanların yaptıklarından. Hem onlar daha ergen, böyle davranmaları normal" diyecektir. Tabiki ben insanların tercihlerine karışamam ama ben burada onları sadece eleştiriyorum, (bana göre) yaptıklarının gereksiz olduğunu, hiç kimseye bu kadar bağlanılmaması gerektiğini savunuyorum. Eğer onlar ergense ben neyim? Tabiki benim de sevdiğim, hayranı olduğum kişiler var ama ben sevdiğim kişiler için hiç baba ya da anne demedim, onlar için fan sayfaları açmadım. Yani bunun ergenlikle filan ilgisi yok. Yazdıklarımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Düşünceleriniz merak ediyorum.

Cellat'tan nefret ediyorum hatta sadece Cellat değil TikTok kullanan herkesten nefret ediyorum. Sebebini sormayın 1 - 2 TikTok videosu ile karşılaşırsanız neden olduğunu çok iyi anlarsınız.
Ben de hocam. TikTok uygulamasını sadece futbol için bazı motivasyon, hareket veren kanallar var onlar için izliyorum. Gerisi boş beleş sürekli bir tarafını yatarak besleyen ufak çocuklarla dolu.

Geri
Yukarı