Cem Bölükbaşı Formula Renault Euro Cup'ta yarışacak!

revo61

Kilopat
Cem'in sıkı takipçilerinden biri olarak bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim. Umarım kendisini gelecek Formula 1'de de görürüz. Haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cem'in paylaşımına göre ilk yarış ve sıralamalar hemen yarın cumartesi ve pazar günü Renault Sport kanalından yayınlanacak.

2.png

5.png

1.png

Ben de takip ediyorum ve başarılar diliyorum fakat maalesef kendisinin F1'de yarışma ihtimali benim yarışma ihtimalimden çok da fazla değil. (Abartı yapıyorum) Motor sporlarında sağlam bir maddi destekçi olmadığı sürece "bir düzeyin" ötesine geçmek imkansız gibidir çünkü sürücüler sponsor bulmak zorundadır. Sadece Dünya çapında inanılmaz yetenekli biriyseniz zengin bir destekçiniz olmadan F3 ötesine yükselmek mümkün ki o düzeyde olsaydı zaten kendisini 2-3 yıl önce F3'te karşılıksız sponsorlukla yarışıyorken görürdük. Bu yıl ise muhtemelen F1'e geçiş için uğraşıyor olurdu.

Son düzenleme:
Aynı zamanda Youtuber. İlk videolarından beri takip ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı