Çene Yamukluğu

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, son 4 aydır çenemde sıkıntı olduğunu düşünüyorum sıkıntım şu yemek yerken bi yamukluk olmuyo fakat çenemin alt köşelerine elleyince bi tarafı hafif sivri diğer tarafı sivri değil bu fotoğraflarda kötü çıkmamı sağlıyor ve normal hayattada görüntü bozukluğu oluyor kısacası simetriyi çok bozuyor hangi sağlık alanlarına gitsem yardımcı olurlar ?

Merhaba, son 4 aydır çenemde sıkıntı olduğunu düşünüyorum sıkıntım şu yemek yerken bi yamukluk olmuyo fakat çenemin alt köşelerine elleyince bi tarafı hafif sivri diğer tarafı sivri değil bu fotoğraflarda kötü çıkmamı sağlıyor kısacası simetriyi çok bozuyor hangi sağlık alanlarına gitsem yardımcı olurlar ?
O aslında çoğu insanda var sebeplerinden biri de dişlerin yamuk mu tel taktırdın mı? Ben tel için gittiğimde doktor tel fiyatı söylerken çene ameliyatından da bahsetti özellikle sormadım ama. Arkadşaımın biri de çene kayması gibi sebeplerden tel taktırmıştı.

Doktora gidip konuş. Burada bu alan içinde olan bir kişi tanımıyorum. Bulman da çok zor. Doğal olarak doktorun tavsiyelerini bilemeyiz.

Yemek yerken, konuşurken bir problem yoksa seninki estetik olarak düzelebilir büyük ihtimalle. Bu dediğim şeylerde sorun yaşayanlar tedavi görüyor.

O aslında çoğu insanda var sebeplerinden biri de dişlerin yamuk mu tel taktırdın mı? Ben tel için gittiğimde doktor tel fiyatı söylerken çene ameliyatından da bahsetti özellikle sormadım ama. Arkadşaımın biri de çene kayması gibi sebeplerden tel taktırmıştı.
Üst sırada az yamukluk var alt sıra düz orda sıkıntı yok ama küçüklük fotoğraflarımda da bu yamukluğu görebiliyorum arkadaşlarımın çeneleri fotoğraflarda düz çıkarken benim ki sağa yatık çıkıyor.
Doktora gidip konuş. Burada bu alan içinde olan bir kişi tanımıyorum. Bulman da çok zor. Doğal olarak doktorun tavsiyelerini bilemeyiz.

Yemek yerken, konuşurken bir problem yoksa seninki estetik olarak düzelebilir büyük ihtimalle. Bu dediğim şeylerde sorun yaşayanlar tedavi görüyor.
Hayır o konular gayet normal sıkıntı yaşamıyorum sadece görüntü bozukluğu var.

Benim de şöyle bir sorunum var. Yarım saat falan çekirdek yediğim de ağzımı açamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı