ChatGPT Özelinde "Yapay Zeka: Zeki mi Salak mı?"

KdrKaya89

Hectopat
Yer
Hatay, Antakya
Birkaç kitabın özetini okuyayım dedim, Ömer Seyfettin'i çok severim aklıma "Kaşağı" geldi.

1) "Kaşağı hikayesi özeti" isteğim:
1.png

2) Şaşırınca detaylı bilgi istedim, mesela "Hangi yıl basıldı?"
2.png

3) Vay be demek Orhan Kemal'in de "Kaşağı" ismiyle bir öyküsü varmış! Forumdaki arkadaşlar şüphelendirdi beni, bu kitaptaki öyküleri say dedim:
4-11 öykü.png
11 tane öykü varmış kitapta ama hiç birinin adı "Kaşağı" değil! Son çare Google amcaya sordum 24-25 diyor o da emin değil, onun da kafası karışmış:
3-24öykü.png

4)Final: Orhan Kemal'in "Kaşağı" adlı öyküsü var mı?
5 son.png

Birkaç kitabın özetini okuyayım dedim, Ömer Seyfettin'i çok severim aklıma "kaşağı" geldi.

1) "kaşağı hikayesi özeti" isteğim:
Eki Görüntüle 1771999

2) şaşırınca detaylı bilgi istedim, mesela "hangi yıl basıldı?"
Eki Görüntüle 1772003

3) vay be demek orhan Kemal'in de "kaşağı" ismiyle bir öyküsü varmış! Forumdaki arkadaşlar şüphelendirdi beni, bu kitaptaki öyküleri say dedim:
Eki Görüntüle 1772015
11 tane öykü varmış kitapta ama hiçbirinin adı "kaşağı" değil! Son çare Google amcaya sordum 24-25 diyor o da emin değil, onun da kafası karışmış:
Eki Görüntüle 1772026

4)final: Orhan Kemal'in "kaşağı" adlı öyküsü var mı?
Eki Görüntüle 1772031
Ekleme olarak ChatGPT'nin en sonki verileri 2021'e ait. Kendisine sorarsan GPT-4'ün bile olmadığını söylüyor. Garip bir yapay zeka.

Ekleme olarak ChatGPT'nin en sonki verileri 2021'e ait. Kendisine sorarsan GPT-4'ün bile olmadığını söylüyor. Garip bir yapay zeka.

Yanlışlıkla ChatGPT 3.5 kullanıyor olmayasın dost. Ücretsiz üyelikte sunucu dolu olunca hep ChatGPT 3 varyantlarına atıyor, ne zaman ChatGPT3'e geçse saçmalamaya başlıyor. Bu arada ücretsiz üyelikte ChatGPT 4 yok galiba, ben Plus kullanıyorum

Yanlışlıkla ChatGPT 3.5 kullanıyor olmayasın dost. Ücretsiz üyelikte sunucu dolu olunca hep ChatGPT 3 varyantlarına atıyor, ne zaman ChatGPT3'e geçse saçmalamaya başlıyor. Bu arada ücretsiz üyelikte ChatGPT 4 yok galiba, ben Plus kullanıyorum.
Evet ücretsizde yok. Plus hakkında fikrim yok Türkiye'de yüksek bir fiyata denk geliyor diye kullananında olduğunu sanmıyorum fazla. Verilerini sorarsak 2021'e ait diyor. iPhone 14'ü bilmiyor RTX 4090 daha çıkmadı diyor. Plus için bilemiyorum.

Evet ücretsizde yok. Plus hakkında fikrim yok Türkiye'de yüksek bir fiyata denk geliyor diye kullananında olduğunu sanmıyorum fazla. Verilerini sorarsak 2021'e ait diyor. iPhone 14'ü bilmiyor RTX 4090 daha çıkmadı diyor. Plus için bilemiyorum.
2021'e kadar olan verilerle eğitilmiş de ondan bilmiyorum diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı