Cherry MX Blue Switch oyunlarda nasıldır?

cengizovic

Hectopat
XPG Summoner Blue Switch klavye almayı düşünüyorum. Red Switch çok hassas olduğu için bol yazım hatası ve olmadık yerlerde basabiliyorum daha önce denemiştim. Hissiyatı kötü yani biraz. Ses sorun değil benim için. FPS oyunlarında Blue Switch ile performans alabilir miyim? Bazıları çift vuruşlarda Blue Switch ile sıkıntı yaşadıklarını söylüyorlar yabancı forumlarda. FPS oyunlarında özellikle CS:GO, DotA 2 gibi daha doğrusu; klavyenin önem arz ettiği oyunlarda performans nasıldır? Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

Dediğim gibi ses sorun değil benim için. Bir yanım sırf FPS oyunları için red Switch almak istiyor. Diğer yanım ise dokunsal olarak hissetmek için Blue Switch almak istiyorum. Kararsız kaldım. Blue Switch kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blue Switch'de kullandım Red Switch'de, Blue Switch bir zaman sonra aşırı derecede sıkmaya başladı beni. Genel olarak çok fazla yazı yazıyorum ve FPS oyunları oynuyorum, Red Switch'den çok memnunum.

Switchle oyun ne alaka hala onu çözebilmiş değilim. Eğer illa oyunlarda öne geçeyim diyorsanız her ne kadar aradaki hız fark edilmesede Optik Switch bakın o zaman. Ama hissiyatları hiç güzel değildir.

Blue switch yapısı itibariyle hızlı ve tempolu oyun için çok da uygun bir switch türü değil ama tercih edilebilir. Problem olmaz, yine de red daha iyi olur tabii.
İlk başta amacım red switch almaktı lakin ben biraz tıklamalı anahtar sevdiğim için kararsız kalıyorum. Oyunda bu performansımı etkiler diye biraz tırsıyorum. Sanırım red switch klavye alacağım gibi.

Blue Switch'de kullandım Red Switch'de, Blue Switch bir zaman sonra aşırı derecede sıkmaya başladı beni. Genel olarak çok fazla yazı yazıyorum ve FPS oyunları oynuyorum, Red Switch'den çok memnunum.
Şey sormak isterim; blue switch kullandığınız zaman FPS oyunlarında red switch'e göre performansınız nasıldı? Yani öyle bir fark etme durumu oldu mu? Ses harici tabi ki.

İlk başta amacım red switch almaktı lakin ben biraz tıklamalı anahtar sevdiğim için kararsız kalıyorum. Oyunda bu performansımı etkiler diye biraz tırsıyorum. Sanırım red switch klavye alacağım gibi.

Şey sormak isterim; blue switch kullandığınız zaman FPS oyunlarında red switch'e göre performansınız nasıldı? Yani öyle bir fark etme durumu oldu mu? Ses harici tabi ki.
Oyunlarda herhangi bir performans farkı olmadı bende, genel olarak tüm oyunlarda red switch'te daha rahat ettim. Blue switch kullanırken parmaklarım daha çok yoruluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı