Chorome yerimi işaretlerini toptan silme

Feyzi Unal

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Chrome'da bulunan yerimi işaretlerin de zamanla 281 tane site kaydetmişim. Tek tek silmek zulüm oldu haliyle. Toptan veya tek seferde nasıl silebilirim?

"Gizli yer işaretleri" kısmından bahsediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Chrome'da bulunan yerimi işaretlerin de zamanla 281 tane site kaydetmişim. Tek tek silmek zulüm oldu haliyle. Toptan veya tek seferde nasıl silebilirim?

"Gizli yer işaretleri" kısmından bahsediyorum.
Yer işaretlerinin olduğu yerde boş bir alana sağ tıkla sonra yer imi yöneticisi yazan yere gir orada klasörler halinde göreceksin. Oradan silebilirsin.

Yer işaretlerinin olduğu yerde boş bir alana sağ tıkla sonra yer imi yöneticisi yazan yere gir orada klasörler halinde göreceksin. Oradan silebilirsin.
Hepsini tek seferde silmekten bahsediyorum. Örneğin: Cep telefonlarımızda 100 adet fotoğraf silmek istediğimiz zaman hepsini işaretle der ardından da sil deriz ve 100'ü de silinmiş olur ya hani ondan bahsediyorum.

Hepsini tek seferde silmekten bahsediyorum.

Yine size önerilen yerden yapabilirsiniz bunu. Yer imi yöneticisinden yani. Sadece hepsini CTRL + A ile seçmeniz gerekiyor.

Yer imi yöneticisini açtığınızda aşağıdakine benzer bir sayfa açılacak. Sağ kısımda fareniz ile herhangi bir yere sol tıklayın ve sonra CTRL + A yapıp hepsini seçin. DEL tuşuna basın veya o seçtiklerinize sağ tıklayıp çıkan menüde "Sil" yazan yere tıklayın.

yer-isaretleri.gif

-------Ekleme

Veya dosyadan silmek istiyorsanız,

Chrome'u kapatın.
Başlat > Çalıştır'a %LocalAppData%\Google\Chrome\User Data\Default yazın.
Orada "Bookmarks" diye bir dosya olacak. Onu silebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı