Çözüldü Chrome açıldığında Joygame sayfası açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Emre

Centipat
Daha fazla  
Chrome'u açtığımda direkt Joygame sayfası açılıyor. Bunu ayarlardan düzeltmek istediğimde tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor ibaresiyle değişiklik yapmama izin vermiyor. Bilgisayarımdan Joygame ile ilgili her şeyi silmeme ve Chrome'u tamamen silip yüklememe rağmen bu sorun devam ediyor.

Çözüm
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar sorunu linkteki videoyla tamamen çözdüm. Sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki arkadaşa artı olarak bir de adware ile tarama yapmanı öneririm. Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor sorunu da bildiğim kadarıyla KMSpico ile kullanılan Windows'larda yaşanılan bir durum.

Cidden mi KMSpico ne alaka Wolfteam yüklerken anasayfanız Joygame olsun tikini kaldırmamış bundan dolayı regediten halledebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cidden mi KMSpico ne alaka Wolfteam yüklerken anasayfanız Joygame olsun tikini kaldırmamış bundan dolayı regediten halledebilirsin
Teşekkür ederim ana sayfa işini çözdü ama hala kuruluşunuz tarafından destekleniyor diyor.

Anasayfa sorunu değil ...tarafından yönetiliyor sorunu için yazdım onu ve sizin için " bildiğim kadarıyla " ibaresi , ne anlam ifade ediyor?

Nasıl düzeltebilirim acaba?

Hocam bunu indirin Google Drive - Virus scan warning ve yönetici olarak çalıştırın biraz bekleyin tamamlanması için ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın yüksek ihtimale çözülmüş olacaktır.

Hocam bunu indirin Google Drive - Virus scan warning ve yönetici olarak çalıştırın biraz bekleyin tamamlanması için ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın yüksek ihtimale çözülmüş olacaktır.

Çözüm olduysa rapor kısmından çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Ana sayfa sorunu değil...tarafından yönetiliyor sorunu için yazdım onu ve sizin için " bildiğim kadarıyla " ibaresi, ne anlam ifade ediyor?

Kusura bakmayın hocam biraz yüklendim size sadece forumda çoğu hata için kpspico yazısını görmekten bunaldım hangi soruna baksam kps ifadesini görüyorum iyi sosyaller.

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar sorunu linkteki videoyla tamamen çözdüm. Sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye koyuyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı