Çözüldü Chrome açıldığında Joygame sayfası açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Emre

Centipat
Daha fazla  
Chrome'u açtığımda direkt Joygame sayfası açılıyor. Bunu ayarlardan düzeltmek istediğimde tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor ibaresiyle değişiklik yapmama izin vermiyor. Bilgisayarımdan Joygame ile ilgili her şeyi silmeme ve Chrome'u tamamen silip yüklememe rağmen bu sorun devam ediyor.

Çözüm
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar sorunu linkteki videoyla tamamen çözdüm. Sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Chrome'u açtığımda direkt Joygame sayfası açılıyor. Bunu ayarlardan düzeltmek istediğimde tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor ibaresiyle değişiklik yapmama izin vermiyor. Bilgisayarımdan Joygame ile ilgili her şeyi silmeme ve Chrome'u tamamen silip yüklememe rağmen bu sorun devam ediyor.

İş yerindeki PC de mi oluyor bu sorun.

Yukarıda ki arkadaşa artı olarak birde Adware ile tarama yapmanı öneririm. Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor sorunu da bildiğim kadarıyla kmspico ile kullanılan windowslarda yaşanılan bir durum.

cmd yönetici olarak çalıştırıp net user administrator /active:yes yazıp administrator kullanıcısından deneyin Adwcleaner ile temizleyin logları çerezleri her şeyi tamamen silin. İşiniz bittiğinde aynı komutu active:no olarak değiştirirseniz kullanıcıyı kapatırsınız.

Not: Bilgisayar etki alanında mı?

İş yerindeki PC de mi oluyor bu sorun.

Hayır şahsi PC’mde

cmd yönetici olarak çalıştırıp net user administrator /active:yes yazıp administrator kullanıcısından deneyin Adwcleaner ile temizleyin logları çerezleri her şeyi tamamen silin. İşiniz bittiğinde aynı komutu active:no olarak değiştirirseniz kullanıcıyı kapatırsınız.

Not: Bilgisayar etki alanında mı?
Etki alanı derken hocam anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı