Chrome düşük internet hızı

Serhat

Kilopat
Yer
Bodrum
Daha fazla  
Sevgili Technopat Sosyal kullanıcıları, Google Chrome normal sekmeden internet kullanımım esnasında çok yüksek ping ve çok düşük download, upload hızı alıyorum. Bu bağlantı ve hız problemini diğer tarayıcılar ve Google Chrome'un gizli sekmesini kullanırken yaşamıyorum. Aynı zamanda Google Chrome'un normal sekmesini kullanarak yaptığım hız testi sırasında, hız testi otomatik olarak sunucumu New York'ta ki bir sunucu ve internet sağlayıcımıda alakasız bir sağlayıcı olarak buluyor.

Sorunum hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok teşekkür ederim. Üniversite öğrencisiyim ödevlerimi ve sunumlarımı hazırlarken çok zorluk çekiyorum.

Not: IP adresim ve DNS adresim otomatik ayarda, manuel bir değişiklik yapmadım. İnternet aboneliğimde D-Smart Net'in 8 Mbps'ye kadar hız sunan aboneliği. Virüs vb bir problem yaşamaktan korkuyorum. Adidas'ın Kadınlar Günü bedava ayakkabı virüsünü kardeşim benim telefonumdan yapmış ama sonuna kadar gelemeden ben engel oldum. Rehber erişimine izin vermişti ve 3 kişiye göndermişti mesajı ben devam etmeden engel oldum.

O işlemi yaparken mobil veriyi mi kullanıyordu yoksa internetimize mi bağlıydı hatırlamadığım için bilgisayara Windows Defender ile tam, hızlı ve çevrimdışı tarama yaptım ama hiçbir problem çıkmadı. Telefonum POCO X3 NFC, bütün bu problemleri yaşadıktan sonra mobil ağ ıpmi ve dnsmi ve ev internetim IP ve DNS'sini değiştirdim. (modemimi resetleyerek ve telefonumdan 2G ve 4.5G arası geçiş yaparak.)
Konu hakkında yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    426,8 KB · Görüntüleme: 18
  • 2.png
    2.png
    89,1 KB · Görüntüleme: 15
  • 3.png
    3.png
    265,5 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular