Çözüldü Chrome f5 sorunu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xirman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba TECHNOPAT üyeleri, 2 gündür Chrome de sürekli F5 tuşuna basmak zorunda kalıyorum. Sorun şu ki bir linke, bağlantıya, resime vb yerlere bastığımda bazen direk açıyor, bazen ise yukarrda araç çubuğunda açıyor linki gözüküyor ama ekrana sayfası gelmiyor. Gelmesi için F5 e basmam gerekiyor çok sinir bozucu.

Bir çözüm yolu arıyorum..​

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Çerezleri temizlediniz mi ?
  2. Anti-Virüs ile tarattınız mı ?
  3. Tarayıcınızı kaldırıp, kurdunuz mu ?

1. Çerezleri temizlediniz mi ?
  2. Anti-Virüs ile tarattınız mı ?
  3. Tarayıcınızı kaldırıp, kurdunuz mu ?
1. Çerezleri, geçmişi her şeyi temizledim
3. Kaldırdım tekrar kurdum gene aynı.

2.yi yapmadım onuda şimdi yaparım ama olacağını sanmıyorum. :(

Güncelleme;

2.yi de yaptım fark yok gene aynı.

Son düzenleme:
chrome://extensions/ Kısmında eklentiler varsa kaldırınız.

Chrome sürümünüz 37 mi ?
37 sürümünün sorunları nelerdir? Bende de çok sıkıntılar var. Konuda açtım ama bir türlü işe yaramıyor. Düzeliyor sonra yeniden aynı. Eklentileri kaldırıyorum dahada kötü hale geliyor ve sekmeler açılırken görsel birşey olmuyor aniden açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
37 sürümünün sorunları nelerdir? Bende de çok sıkıntılar var? Konuda açtım ama bir türlü işe yaramıyor. Düzeliyor sonra yeniden anı.

37 sürümünde genel anlamda sorunlar var. Chrome 37 Sonrası Oluşan Görsel Sorunlar İçin Çözüm - Technopat İlgili makaleyi okursanız gerekli bilgi ve çözüm yollarına ulaşırsınız. Şayet sorununuz ondan ise Google Chrome Portable 37 free download - Software reviews, downloads, news, free trials, freeware and full commercial software - Downloadcrew 36 ve daha eski sürümlerini kullanabilirsiniz.

Kurulumsuz zaten. PortableGoogleChrome36.zip - Google Drive Buradan 36. sürümünü indirin. Bir klasöre çıkartıp çalıştırın.

e.jpg

Buradakini direk mi kurucağım yoksa, Chrome'yi kaldırıyım mı? Ve içerisinde hangisini seçmem gerek?

upload_2014-9-1_20-27-32.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı