Chrome'da 8 sekme açık ama Görev Yöneticisi'nde 57 sekme gözüküyor

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Chrome'da 8 sekme açık ama görev yöneticisinde 57 sekme gözüküyor. Ve Chrome çok kasıyor, güç çok fazla tüketiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome'da 8 sekme açık ama görev yöneticisinde 57 sekme gözüküyor. Ve Chrome çok kasıyor, güç çok fazla tüketiyor.
Size örnek olması adına aşağıya bir görsel bırakıyorum. Bende şuan tek sekme açık ancak 10 olarak gösteriyor. Bunun sebebi Chrome sekmesi ile beraber çalışan servislerle ilgili. Eğer yavaş çalışıyorsa RAM'inizi bilmiyorum ancak fazla sekmeyi bir arada kullanmayın. Ayrıca ayarlardan performans kısmından bellek tasarrufunu açabilirsiniz.

1715341530886.png

Size örnek olması adına aşağıya bir görsel bırakıyorum. Bende şu an tek sekme açık ancak 10 olarak gösteriyor. Bunun sebebi Chrome sekmesi ile beraber çalışan servislerle ilgili. Eğer yavaş çalışıyorsa RAM'inizi bilmiyorum ancak fazla sekmeyi bir arada kullanmayın. Ayrıca ayarlardan performans kısmından bellek tasarrufunu açabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2191774

Birkaç hafta öncesine kadar hiçbir kasma yoktu ama şu sıralar çok kasıyor. Sistemin de de sorun yak gayet yeterli. Silip tekrar yükledim eğer düzelmez ise farklı tarayıcı kullanacağım.

Geri
Yukarı