Chrome'dan çevrim içi oyun oynarsak virüs bulaşır mı?

erennnnnq

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi biraz araştırdım bazıları virüs bulaşabilir demiş ben de size sormak istedim: Chrome'dan herhangi bir Online oyunu indirmeden oynarsak virüs bulaşma ihtimali nedir? Örnek: itich.io

Bir şey olmaz. Hala arada açar oynarım. Bu tarz konuları çok ünlü değilseniz önemsemeyin. Zaten her türlü veriniz verilerimiz internette var. Rahat olun.

Bir şey olmaz. Hala arada açar oynarım. Bu tarz konuları çok ünlü değilseniz önemsemeyin. Zaten her türlü veriniz verilerimiz internette var. Rahat olun.
Ben veri çalınma konusunda demedim PC ye bitcoin virüsü baya başka zararlı yazılım bulaşır mı diye merak ettim aynı konu burada açılmış ama herkes farklı birşey söylemiş ondan merak edip sormak istedim teşekkürler

Peki birşey sora bilirmiyim zahmet olmaz ise misal itichio steamdaki bir çok oyunu hem ücretsiz hem indirmeden tarayıcıdan oynamaya izin veriyor virüs dahi yoksa bunlar bir kazanç olmadığı halde niye bu kadar uğraşıyor cevap verirsen çok sevinirim iyi forumlar

Son düzenleme:
Peki birşey sora bilirmiyim zahmet olmaz ise misal itichio steamdaki bir çok oyunu hem ücretsiz hem indirmeden tarayıcıdan oynamaya izin veriyor virüs dahi yoksa bunlar bir kazanç olmadığı halde niye bu kadar uğraşıyor cevap verirsen çok sevinirim iyi forumlar
Genelde kâr amacı gütmüyorlar. Yani kısacası eğlencesine yapıyorlar, kendilerini geliştirmek için, zaman geçirmek için vs.

Geri
Yukarı