Çift ekranda ekran kartı değiştirme

Bambi.w

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, laptop ve monitörle yaptım ama ben monitörün ekranını kullanmak istiyorum ama laptop ekranıyla kontrol ediyorum ve ekran kartı laptopun. Ben bilgisayarın ekran kartını kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler 😊

O zaman daha düzgün bir Türkçe ile yazman gerekirdi çünkü bu yazını okuyup bunu farklı anlayacak bir forum üyesi olduğunu sanmıyorum.
Benim hatamsa kusura bakmayın ama yazının sonunda "Ben bilgisayarın ekran kartını kullanmak istiyorum." demiştim

Anladığım kadarıyla laptopunuzu, kasa PC'deki ekran kartını kullanarak bir monitöre bağlamak istiyorsunuz.
Şuan monitörü laptop klavyesiyle kontrol ediyorum ve laptopun ekran kartını kullanıyorum. Benim istediğim kasanın ekran kartını kullanmak.

Benim hatamsa kusura bakmayın ama yazının sonunda "Ben bilgisayarın ekran kartını kullanmak istiyorum." demiştim

Şuan monitörü laptop klavyesiyle kontrol ediyorum ve laptopun ekran kartını kullanıyorum. Benim istediğim kasanın ekran kartını kullanmak.
Hocam monitorun ekran karti mi var, ben de anlamadim acikcasi tam olarak ne dediginizi?

Laptopu 2.ekran yapmak ve monitörü ana ekran yapmak. Biliyorum ayarlarda var ama o değil zaten o seçenek işaretli.

Hocam monitorun ekran karti mi var, ben de anlamadim acikcasi tam olarak ne dediginizi?
Öncelik laptopda. Yani laptopun klavyesiyle kullanıyorum ve laptoptaki ekran kartını kullanıyor bilgisayar. İstediğim kasadaki ekran kartını kullanmak. Monitörde elbette ki ekran kartı yoktur.

Hocam daha spesifik olması için şunu sorayım. Hangi bilgisayarı kullanmak istiyorsun. Eğer laptop ise Wi-Fi kartını söküp onun yerine PCI exspres aparatı alıp takman lazım. Ekran kartını ve PSU'yu kasadan söküp aparta takacaksın. Monitörü de ekran kartına bağlacaksın.

Geri
Yukarı