Çift kol Xbox One 500 GB kaçtan satışa koyulmalı?

T 10 Heavy

Attopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi. PS5 alacağım ve 3 kolla beraber 20.000 TL'ye satıyor, acaba en son ne olur 17'ye verir misin hayırlı satışlar dediğimde racon yaptı. İnternette 0 Slim CD 20 bin, 2 kolla 25 bin 6 taksite daha uygun gözüküyor 2 yıl da garantisi.
Elimde Xbox One 500GB çift orijinal kol var. Bunu takasta sunarsam kaç teklif etmem mâkul olur? 13 bin dersem 5 bin Xbox 2 bin de pazarlık bana çok kârlı geliyor ama adam tilt olsun istemiyorum. Fiyat aslında fena değil ama fat kasa CD'ye 20 bin fazla dediğim gibi 25e 2 yıl garantili Slim 6 taksit 2 yıl garanti varken kötü biraz. Bir 18'e inse mesela alınır mı?
2kol XB1 500GB ile beraber takasta kaç teklif etmeliyim? 13 dersem cayar diye direkt 14 mü diyeyim? Yine de iyi olur mu? Benim xone kac eder ki pazarlıkla kac denir, iyi sosyaller.

1714167974661.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke Türkçe dersine daha fazla katılsaymışsın.

Hocam gece gece aşırı uğraşamadım paragraf yapısına vesaire kusura bakmayın. Noktalama ve yazım hatamız yok çok şükür ama anlatım bozuklukları için özür dilerim. Soruma cevap verirseniz de çok sevinirim çünkü acil benim için.

@R mr. X e fikirlerinizi esirgemeyin hocam <3

Yeni konular

Geri
Yukarı