Çift Sim kart destekli 1000 TL'ye Telefon Önerisi ?

tekincem

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Babam için çift sim kartlı 1000 Tl bütçe ile android telefon bakıyorum. Kendisi daha önce iPhone 4 kullanıyordu. iOS 7 ile birlikte telefon gerçekten çok yavaşladı. Telefonun değiştirmenin vakti geldiğini söylüyor. Daha çok PDF dosyaları, internet için kullanır. Oyun çok azda olsa oynar.

Her türlü önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Motorola Moto G al. Antutu Benchmarkta Galaxy S3 ile aynı skor alıyor. Ayrıca ekranı HD, İPS ve kolay su kaçmalarındanda birşey olmuyor.

Motorola Moto G al. Antutu Benchmarkta Galaxy S3 ile aynı skor alıyor. Ayrıca ekranı HD, İPS ve kolay su kaçmalarındanda birşey olmuyor.

Hocam Motorola Moto G iş arkadaşımda var ve belirli bir süre sonra herhalde çift hat olması sebebiyle şişiyor telefon ( fiziksel değil tabii ki ) ama tek hat kullandığı zaman o kadar sıkıntılı değil. Elime bir adet htc ve bu telefondan geçti android olarak çift hatlı ve gerçekten S3 yanında gerçekten uçuyor desem yalan olmaz. Bilgilendirmek istedim. Telefon testlerde, incelemelerde iyi sonuç veriyor ama inceleyen, test eden kişiler telefonu birkaç saat kurcalıyor en fazla 1 2 gün ellerinde tutuyorlar bunuda göz önünde bulundurun.

Hocam ben Motorola Moto G de çift sim kart kullanıyorum. Tek bir kere takılma olduysa şerefsizim. Ayrıca ben telefonu çok kurcalıyan birisiyim. Çift sim kart kullanmama rağmen ve çok kurcalamama rağmen 1.5, 2 gün gidiyor. Oyun performansı Galaxy S3 ile eşit. Sadece biraz kalın. Lakin o kalınlıkta kenarlara gelene kadar inceliyor. Çift sim kartlı telefonların en iyisi diyebilirim. GM Discovery' de dahil.

O HTC telefonun modeli nedir ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı