Çiftlikbank'ın program sunuculuğunu yapan kişi kim?

Daha fazla  
Merhaba dostlar, bugün çok ilginç bir soru ile karşınızdayım. Bir süredir ÇiftlikBank ile kafayı bozdum, hayattaki tek eğlencem oldu. YouTube kanallarından ÇiftlikBank'ın katıldığı fuarların ve yaptıkları açılışların videolarını izliyorum. Sorum şu: Çiftlikbank'ın tüm bu programlarının sunuculuğunu yapan aşağıya resmini koyduğum kıvırcık saçlı eleman kimdir?
Çözüldü: Cengiz Çimen.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    389,9 KB · Görüntüleme: 372
Son düzenleme:
Google Lens ile aratınca Yahya Rafiyev diye birisi çıkıyor.
Fotoğraflara baktım da hiç benzerlik yok.

Kaç para kaldırdın?
O zamanlar 8. sınıf falandım. 700TL ile girdim, 9400TL küsur ile çıktım. Tabi arada al satlarım oldu. Çiftlik bank sayesinde bir arkadaşım ailesiyle şube/dükkan açtı. Mehmet Aydın anısına. o7

Acaba o zamanki Rig sistemi şuanda da olsaydı kaç TL kaldırırdı?

Fotoğraflara baktım da hiç benzerlik yok.

O zamanlar 8. sınıf falandım. 700TL ile girdim, 9400TL küsur ile çıktım. Tabi arada al satlarım oldu. Çiftlik bank sayesinde bir arkadaşım ailesiyle şube/dükkan açtı. Mehmet Aydın anısına. o7

Acaba o zamanki Rig sistemi şuanda da olsaydı kaç TL kaldırırdı?
Sen nasıl para kaybetmedin, erken mi çıktın?

Sen nasıl para kaybetmedin, erken mi çıktın?
Ben ilk kullanıcılardanım. Ütopya diye de bir zımbırtı vardı o zaman aralığında. O dönem o tarz şeyler çok yaygındı. Direkt girdim işte ÇiftlikBank'a gayet güzel ve mantıklı geldi. Hesabımı yaptım ve girdim. Zaten parayı hesapta tutmuyordum, belirli aralıklarla çekip, tekrar yatırıp bir şeyler alıyordum. Sanırım en son zamanlarda günlük 80TL falan kazanıyordum, daha fazla da olabilir.

Ben ilk kullanıcılardanım. Ütopya diye de bir zımbırtı vardı o zaman aralığında. O dönem o tarz şeyler çok yaygındı. Direkt girdim işte çiftlikbank'a gayet güzel ve mantıklı geldi. Hesabımı yaptım ve girdim. Zaten parayı hesapta tutmuyordum, belirli aralıklarla çekip, tekrar yatırıp bir şeyler alıyordum. Sanırım en son zamanlarda günlük 80TL falan kazanıyordum, daha fazla da olabilir.

Vay anasını.

Google Lens ile aratınca Yahya Rafiyev diye birisi çıkıyor.
Ben ilk kullanıcılardanım. Ütopya diye de bir zımbırtı vardı o zaman aralığında. O dönem o tarz şeyler çok yaygındı. Direkt girdim işte ÇiftlikBank'a gayet güzel ve mantıklı geldi. Hesabımı yaptım ve girdim. Zaten parayı hesapta tutmuyordum, belirli aralıklarla çekip, tekrar yatırıp bir şeyler alıyordum. Sanırım en son zamanlarda günlük 80TL falan kazanıyordum, daha fazla da olabilir.
Cengiz Çimen diye bir adammış, sağ olun var olun dostlar.

Geri
Yukarı