Çılgın Battlefield 4 oyuncuları

Yani gerçekten bir oyun mekaniğini bu kadar iyi kullanan insanlar cidden var mı yahu? Şu fikirlere bakıyorum da 2 numara beni benden aldı. Denemek için sabırsızlandım bir an. Ama sonra nasıl başarısız olacağım aklıma gelince de oyundan soğudum...
Her neyse, size de bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. İzledikten sonra eğer Battlefield 4'unuz varsa büyük bir ihtimal "Battlefield 4.exe" ikonuna eliniz hafiften kaymaya başlayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro Gamer diye bunlara deniyor işte. 3-5 maç ard arda galibiyet ve killer alıp ciddi ciddi ben PRO'YUM! diye geçinenler de var...

Ben en çok buna hayran kaldım muhteşem ikili. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben en çok buna hayran kaldım muhteşem ikili. :D

Bundan daha iyi olamaz. Her zaman izler, her zaman aynı derecede gülerim :)

Yani Chaboyy'un videoları beni her zaman eğlendiriyor.

Abi bunlar normal olamaz sanırım. Adamlar ezberlemişler artık :D Gözüm kapalı yenerim dedikleri bu olsa gerek :D

Bunlar iyi oynamanın yanı sıra oyunun zevkinide tam olarak alıyorlar. Sonuçta arkadaşların ile oynuyorsun ve fail olaylarda üstüne koyulunca oyun tamamen kill alma hırsı yanı sıra değişik bir tat bırakıyor.

Şöyle geniş düşünen bir team ile oynayamadık!

Bunları izleyerek eğleniyoruz bizde :)

Süper cidden. Benim en sevdiğim oyun olan BF4'le dalga geçiyorlar resmen. İşte buna işin PRO'su denir. Ben bazen NOOB bazen iyi oluyorum. :( Öğreneceğiz...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı