Ciltteki benleri nasıl aldırırım?

Nereye gitmem gerekiyor? Ortalama ne kadara mal olur bana?
Dermatolojiye gitmeniz gerekiyor. Ameliyatla almışlardı benimkini lokal anestezi yaptırlar ve yaklaşık 1,5 saat sürmüştü sanırım. Üzerinden 4 yıl geçti. Fiyat hakkında doktorunuza sormanız daha mantıklı olur.

Dermatolojiye gitmeniz gerekiyor. Ameliyatla almışlardı benimkini lokal anestezi yaptırlar ve yaklaşık 1,5 saat sürmüştü sanırım. Üzerinden 4 yıl geçti. Fiyat hakkında doktorunuza sormanız daha mantıklı olur.
Hocam benimkiler öyle büyük et beni değil ciltte olan benlerden. Lazerle falan alınıyormuş sanırım nerede yapıyorlar bilginiz var mı?

Benleriniz büyük veya rahatsız edici değilse takmayın derim. Eğer takıksanız hastaneden cilt doktoruna bir görünün.
Büyük değil ama çok var ve rahatsız etmeye başladı bazı yaşadıklarımdan dolayı.

Hocam benimkiler öyle büyük et beni değil ciltte olan benlerden. Lazerle falan alınıyormuş sanırım nerede yapıyorlar bilginiz var mı?

Büyük değil ama çok var ve rahatsız etmeye başladı bazı yaşadıklarımdan dolayı.

Dermatolojiye gidin. Et beni de olsa normal ben de olsa dermatoloji ilgileniyor. Yani cildiye. Aldırmak istediğiniz söyleyin alırlar. Benimkini de lazerle aldılar, lazer en acısız ve en basit olanı.

Evet kalıyor. Fakat 2-3 ay sonra geçiyor iz kalıcı değil yani. Birde ben de ödem oluşmuştu şişmişti bu da 2 ayda falan indi. Dikişlerden dolayı ödem oluşmuştu sanırsam belki sende oluşmayabilir.
Kendi kendine mi geçti yoksa iz kremi falan mı kullandınız?

Kendi kendine mi geçti yoksa iz kremi falan mı kullandınız?
Evet krem kullandım. Fakat kendi kendine de geçer dedi doktor. Ben görüntüsünden dolayı krem kullandım çünkü bende 2 tane vardı yan yana. Doktora sorarsanız o daha iyi cevap verebilir kullanmak istediğiniz krem hakkında.

Geri
Yukarı