Cities Skylines 2 ön sipariş alınır mı?

omurt14

Centipat
Daha fazla  
Cities Skylines 2 almayı düşünüyorum, 425TL verince oyun direk bize geçmiyormuş, oyun çıktığında ekstra bir para ödememiz gerekiyormuş sanırım, bu miktar çok mu yüksek olur? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Başlığa göre cevap veriyorum ve şahsen sizin yerinizde olsam satın almazdım. O oyunun yapımcısı DLC'leriyle biliniyor yani oyunun 425 TL ile kalacağını sanmam. Muhtemelen ekstradan DLC'de satın almanız gerekecektir. Huylu huyundan vazgeçmez ve bunu da tahminimce yapacaktır. Eğer oyun Game Pass kütüphanesine eklenirse oradan oynamanızı tavsiye ederim.

Oyun çıktığında ekstra para olayı nereden çıktı? Böyle bir şey yok benim bildiğim. Sadece Paradox oyunlarında klasik olarak çoğu şey DLC ile satılır. Onun dışında ön sipariş önermiyorum ama bir yandan da zam gelebilir. Oyun teknik anlamda patlayacak gibi geliyor. Önerilen 2080 Ti. Sisteminiz iyiyse alabilirsiniz ancak onun dışında pek önermiyorum. Gamepass'e de gelecek zaten.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, fakat bu oyunu uzun süreli oynamayı düşünüyorum o yüzden Steam'den alabilirim fakat bir kez daha düşüneceğim.

Başlığa göre cevap veriyorum ve şahsen sizin yerinizde olsam satın almazdım. O oyunun yapımcısı DLC'leriyle biliniyor yani oyunun 425 TL ile kalacağını sanmam. Muhtemelen ekstradan DLC'de satın almanız gerekecektir. Huylu huyundan vazgeçmez ve bunu da tahminimce yapacaktır. Eğer oyun Game Pass kütüphanesine eklenirse oradan oynamanızı tavsiye ederim.
Hakikatten ben almayı planlıyordum hah bu sefer tam ve dlcsiz bir oyun çıkardıklarını sandığım anda bir baktım ki daha oyun çıkmadan dlcli pakette satıyorlar ulan ne insafsız bir firmasın sen PARAdox ya.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, fakat bu oyunu uzun süreli oynamayı düşünüyorum o yüzden Steam'den alabilirim fakat bir kez daha düşüneceğim.
Sisteminize güveniyorsanız alın bence. Ancak oyunda olması gereken şeyler güncelleme ile değil DLC ile geliyor. Oyunu eksik çıkartıp paralı güncellemelerle tamamlatıyorlar haberiniz olsun. Bir bu kadar daha DLC'lere bayılmanız gerekiyor oyundan keyif almak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı