Çizim tableti önerisi

xearhtain

Kilopat
Yer
Bunker
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Merhaba,

Canlı derslerde kullanmak üzere bir çizim tableti arıyorum. Bütçem 5000 ₺ bandında. A4 boyutlarında çizim alanı olsa yeterli. Windows ile sorun çıkartmadan çalışacak ve kalem hassasiyeti iyi olan, ileride kalem vs bozulduğunda sorunsuz yeni kalem alabileceğim model önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller :)

Not tutmak için çizim tableti değil normal tablet alın. Çizim tableti daha çok resim ve grafik işleri için iyi.

Bu modelin kalemi var mı?

Hayır yok.

Merhaba,

Canlı derslerde kullanmak üzere bir çizim tableti arıyorum. Bütçem 5000 ₺ bandında. A4 boyutlarında çizim alanı olsa yeterli. Windows ile sorun çıkartmadan çalışacak ve kalem hassasiyeti iyi olan, ileride kalem vs bozulduğunda sorunsuz yeni kalem alabileceğim model önerilerinizi bekliyorum.

Xp pen deco 01 v2 alabilirsin. Ben bunun küçük modeli olan deco mini yi kullanıyorum.
Başka modeller hakkında birşey diyemem ama wacom huion ve xp pen markalarına bakmanı öneririm

Bütçe düşük hocam Tab S6 Lite'a bakabilirsiniz bütçe yükseltebilirseniz yükseltmezseniz 2.el bakabilirsiniz. Honoru önerme sebebim bende not için falan sanmıştım üstteki arkadaş gibi.

Merhaba,

Uzun süredir tabletleri araştırmıyorum. Aklıma gelen bir iki tane var. Onları yazayım.

A4 = 8,27 * 11,70 inhc.
Ekranlı olarak güzel model yok. Ancak ekransız olarak Huion Inspiroy 2L (10, 5 X 6,56 inch), XP-Pen Deco 01 V2 (10 * 6.25 inch), Wacom One by Medium CTL-672 (10, 9 * 7.4 inch) olabilir.
[Belirtiğim inch tabletin eni boyudur. Kullanılabilir alan daha azdır. Bilginize sunarım.]

Eğer ekranlı isterseniz dönüş yapın.

Xp pen deco 01 v2 alabilirsin. Ben bunun küçük modeli olan deco mini yi kullanıyorum.
Başka modeller hakkında birşey diyemem ama wacom huion ve xp pen markalarına bakmanı öneririm

Ben de araştırdığımda en çok Deco 01 v2 tavsiye edildiğini gördüm, incelemelerinde baktığımda butonlara makro da atanabiliyor, güzel özellikleri var. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı