Clash of Clans hesabım ne kadar eder?

Arkadaşa önerim şu tatil zamanında bir yerlerde işe başlaması. Maaşını kazansın ve insanları tanısın. Hem de istediği oyunu alma özgürlüğüne erişebilir. Bu ilerde onun için güzel bir şey olur.
Doğrudur hocam, arkadaşın da dediği gibi bir ay da böyle hesap yapabilmek mümkün.

Eki Görüntüle 1857221

Eki Görüntüle 1857228

Hocam belediye binası 8 Full hesabım var. Artık oyunu oynamıyorum ve en azından Steam'deki sepetteki oyunları alırım diye düşünceye girdim. Bu hesap ne kadar eder sizce. (1 lira 5 lira gibi komik espiriler yapmayın. Gerçi ederi o kadarsa bilemem)

Kanka boyle seviyede hesaplar kolay yapiliyor yani 1-2 gun suren insaatci sureleri var, insanlar insaatci sureleri cok uzun olan belediyelere yoneliyor daha cok 1 hafta ya da 10 gun civari olan yani hesabını satmak icin en az bb 11 hesabinin olmasi lazim o da 150-200 TL arasi eder.

Arkadaşa önerim şu tatil zamanında bir yerlerde işe başlaması. Maaşını kazansın ve insanları tanısın. Hem de istediği oyunu alma özgürlüğüne erişebilir. Bu ileride onun için güzel bir şey olur.

Para sıkıntım yok ama Steam'e para yatırma konusunda sıkıntım çok hocam.

Arkadaşa önerim şu tatil zamanında bir yerlerde işe başlaması. Maaşını kazansın ve insanları tanısın. Hem de istediği oyunu alma özgürlüğüne erişebilir. Bu ileride onun için güzel bir şey olur.

Çok güzel söylüyorsunuz hocam, bende market de çalışıyorum her istediğimi alabiliyorum şu zamanda.

Her gün düzenli girilirse yapılır hocam. Belki 1.5 aya uzar falan ama yani bu önemli değil. Hesabınızın değeri 15-20 TL daha fazlasına satmanız zor. Satmak için GameSatış, İtemsatış gibi siteleri tercih edebilirsin.

Hocam şu hesaba 20 TL istenmiş. Söylediğiniz fiyat aralığı düşük geldi bana. Fazla bir beklentim yoktu zaten 30-40 arası satsam kardır diyordum ancak 15-20 lirada değil.

Her gün düzenli girilirse yapılır hocam. Belki 1.5 aya uzar falan ama yani bu önemli değil. Hesabınızın değeri 15-20 TL daha fazlasına satmanız zor. Satmak için GameSatış, İtemsatış gibi siteleri tercih edebilirsin.

BB9 Full hesabı ne kaadara satabilirim hocam.

Hocam şu hesaba 20 TL istenmiş. Söylediğiniz fiyat aralığı düşük geldi bana. Fazla bir beklentim yoktu zaten 30-40 arası satsam kardır diyordum ancak 15-20 lirada değil.

BB9 Full hesabı ne kaadara satabilirim hocam.

Hocam önemli olan kaç para istendiği değil ki. Satılıp satılmaması. Yani siz isterseniz 50 TL'den koyabilirsiniz ama satılması daha uzun sürer ve zorlaşır. BB9 hesabı da hesabın durumu iyi ise 30-40 edebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı