Clash of Clans ordu tavsiyesi

Daha fazla  
Hesabı uzun zaman önce belediye seviyesi daha düşükken 8 veya 9. belediye binası olması lazım, kuzenimden almıştım. Ama o hiçbir binayı duvarları falan yükseltmemiş (aynı hatayı ben de uzunca bir süre sürdürdüm). Sonuca gelirsek belediye binası ve birlik seviyem yüksek olmasına rağmen taktik bilmiyorum yapabildiğim tek şey aynı noktaya pekka dev büyücü ve kahraman spamlamak. Nasıl bir ordu kurabilirim elimdekilerle?

Screenshot_20240411_174014_Clash of Clans.jpg

Screenshot_20240411_174019_Clash of Clans.jpg

Screenshot_20240411_174024_Clash of Clans.jpg

Screenshot_20240411_174036_Clash of Clans.jpg

Screenshot_20240411_174007_Clash of Clans.jpg

Sizin yerinizde olsam ilk olarak sinsi goblin basarak kaynaklarımı fullerim. İnşaatçılar dolduktan sonra yıldız kasabilirsiniz.
(Kaynaklar fullmüş görmedim)

Düzeni bu şekilde yap. Sonra yıldırım ile hava savunmalarını al. Yavru ejderleri bırak, ardından golem ve arkasına duvar yıkıcıları at. Duvar kırıldıktan sonrada kafana göre oyna.

1712848855487.png

Verdiğim taktikler eski olabilir uzun zamandır oynamıyorum. Oyuna kuşatma falan gelmiş bunlar ne :D?

Nasıl bir orduyla ama?

Hocam belli ki taktiklere falan aşina değilsiniz.
Full olarak elektro ejderha basicaksiniz en son bastığınız elektro ejderhayı silip onun yerine alabildiginiz kadar balon alın. Kuşatma makinesi olarak kaya balonu alın. Büyü olarak birkaç tane öfke geri kalanina yıldırım alin. Klandan balon ve öfke isteyin. Yildirimla maca baslarken hava savunma füzelerini imha edin 3 yildiz yaparsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı