Clash Royale destesi nasıl?

Hocam her oyuncunun oynayış şekli farklı ben başka siz başka şeklide oynarsınız. Bir de art arda birkaç maç kaybettiniz diye hemen deste değişilmez atıyorum yeni deste denedin alışma maçıdır zaten ilk maçlar bir dakika ben sana kendi destelerimi atayım hoşuna giden varsa oynayış tarzına yakın olan varsa al kullan baktın birini değiştirmek istedin diğerleri iyi o kartı mantıklı şeklide değiş öyle kullan SS alıp geliyorum.
Oyuna tek kuruş yaptırmadım diğer ay kraliyet devini de evrimli yapacağım tek bir parça kaldı.
Eğer hiçbirini beğenmezsen bana favori kartlarını ve oynayış şeklini yaz (kendimce) güzel bir deste yapayım ama o attığım desteler birkaç oynayış şekline göre ayarlandı mesela kimi deste hızlı kimi deste daha ağır oynanması gereken bir deste kimsinde atak kimisinde defans kartları çoğunlukta.

Hocam SS'lerde ki bazı kartlar bende yok. Bende olup da seviyesi yüksek olanları attım. Ona göre bir deste önerebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• cr.jpeg
    cr.jpeg
    149,8 KB · Görüntüleme: 9
  • cr 1.jpeg
    cr 1.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 12
Hocam SS'lerde ki bazı kartlar bende yok. Bende olup da seviyesi yüksek olanları attım. Ona göre bir deste önerebilir misiniz?
Oynamayı sevdiğin kartları ve hangi tarzda oynamayı sevdiğini de yaz daha iyi bir öneride bulunayım. Ayrıca kullanmak isteyipte henüz arenasına gelmediğin kartlar varsa elinde takas jetonuda varsa klanının adını yaz takas atarım ben elimde jeton var nasılsa işe yaramıyor en azından senin işine yarar benim şu anlık klanım yok o yüzden eğer takas etmek istiyorsan klanın adını yazarsın takas isteği atar sonra çıkarım şu zamanlarda full aktif değilim o yüzden klanımdan çıktım.

Son düzenleme:
Oynamayı sevdiğin kartları ve hangi tarzda oynamayı sevdiğini de yaz daha iyi bir öneride bulunayım. Ayrıca kullanmak isteyipte henüz arenasına gelmediğin kartlar varsa elinde takas jetonuda varsa klanının adını yaz takas atarım ben elimde jeton var nasılsa işe yaramıyor en azından senin işine yarar benim şu anlık klanım yok o yüzden eğer takas etmek istiyorsan klanın adını yazarsın takas isteği atar sonra çıkarım şu zamanlarda Full aktif değilim o yüzden klanımdan çıktım.

Hocam özellikle istediğim bir kart yok ama senin destene şu uyar dediğin varsa klanın adı Ankara#Adana oynamayı sevdiğim kartlar konusuna gelince genellikle hep eski kartlar ile oynuyorum. Onlara alıştığım için.

Hocam özellikle istediğim bir kart yok ama senin destene şu uyar dediğin varsa klanın adı Ankara#Adana oynamayı sevdiğim kartlar konusuna gelince genellikle hep eski kartlar ile oynuyorum. Onlara alıştığım için.
Oyun sohbetinden hallederim o zaman klana girince technopattan geldim tarzı bişey yazarım ordan çıkarırsınız beni. Oyunda saçma bir sansür sistemi varmış şimdi fark ettim mesela "kullanmak" ve "technopat" yazamıyorum siz "o kişi bendim" tarzı bişey derseniz sizi tanırım müsait olunca birkaç deste yapar klana atarım hocam.

Son düzenleme:
Oyun sohbetinden hallederim o zaman klana girince Technopat'tan geldim tarzı bir şey yazarım oradan çıkarırsınız beni. Oyunda saçma bir sansür sistemi varmış şimdi fark ettim mesela "kullanmak" ve "Technopat" yazamıyorum siz "o kişi bendim" tarzı bir şey derseniz sizi tanırım müsait olunca birkaç deste yapar klana atarım hocam.

Hocam şimdi dönebildim de önerinizi bekliyorum

Geri
Yukarı