Claw tutuş için 1200 TL fare önerisi

Bütçe
500-1200
ohoo her türlü edersiniz bence ya, sonra edemezseniz tüm suçu üstüme almış da olmayım şimdi diyorum ama 😂 rahat olur bence elinize, ben tüm avcumu kaplayacak şekilde eli yapıştırarak kullanıyorum çünkü clicklere sizin gibi önden değil en uçtan basıyorum. böyle tutarsanız boşluk oluşacaktır. hatta xm1r daha da ince kalmış o yüzden daha da boşluk kalır gibi
Sen ne zaman almıştın?

palm için Uygun mu?
hocam aşırı uygun denemez açıkçası, claw için mükemmeldir. benim tavsiyem genelde illaha palm tutmalıyım diye düşünmemeniz, eğer parmak ucu oyuncusu olsaydınız tamam ona göre fare önerirdim sadece ama bu tür farelerde claw tutuş gayet rahat oluyor palm gibi. farenin ön kısmı aşağıya doğru kısalıyor, palm yaparken avcunuzu yapıştırdınız diyelim, parmakları da aşağıya doğru yapıştırdığınızda nasıl hissedeceğinizi bir hayal edin ona göre karar verin. bu şekilde palm tutan da var ama palm tutuş için ERGO fareler en iyisidir

Sen ne zaman almıştın?
ben xm1r denemekle beraber kendisinin klonu olan lamzu atlantisi kullanıyorum, xm1r wireless (yani xm2we) daha yeni çıktığı için beklemeyip onu almıştım ve çok rahat elime. normalde deathadder v3 pro ana faremdir ve claw/palm hibrit tutarım ama lamzuya geçtiğimde hiç alışamama hissetmiyorum

Dosya Ekleri

• palm-large.jpg
    palm-large.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 37
hocam aşırı uygun denemez açıkçası, claw için mükemmeldir. benim tavsiyem genelde illaha palm tutmalıyım diye düşünmemeniz, eğer parmak ucu oyuncusu olsaydınız tamam ona göre fare önerirdim sadece ama bu tür farelerde claw tutuş gayet rahat oluyor palm gibi. farenin ön kısmı aşağıya doğru kısalıyor, palm yaparken avcunuzu yapıştırdınız diyelim, parmakları da aşağıya doğru yapıştırdığınızda nasıl hissedeceğinizi bir hayal edin ona göre karar verin. bu şekilde palm tutan da var ama palm tutuş için ERGO fareler en iyisidir

ben xm1r denemekle beraber kendisinin klonu olan lamzu atlantisi kullanıyorum, xm1r wireless (yani xm2we) daha yeni çıktığı için beklemeyip onu almıştım ve çok rahat elime. normalde deathadder v3 pro ana faremdir ve claw/palm hibrit tutarım ama lamzuya geçtiğimde hiç alışamama hissetmiyorum
Alıyorum.Bakalım Rival 310'dan sonra nasıl gelecek alışabilecek miyim.

hayırlı uğurlu olsun hocam, alışmak için kendinize 2 gün verin çünkü ağırlık farkı vs. de var
Yazılımını configration yazanı mı indireyim flash upgrade yazanı mı

hayırlı uğurlu olsun hocam, alışmak için kendinize 2 gün verin çünkü ağırlık farkı vs. de var
Mouse geldi alıştım biraz daha küçük, daha rahat Rival 310 daha büyük kaldı yanında.

Dosya Ekleri

• IMG_20230309_164552.jpg
    IMG_20230309_164552.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
güzel hocam, ripple ve angle snapping açmayın onun dışında lod ayarı 1 mm de deneyebilirsiniz ama 2 iyidir. mouse 1000hzde çalışsın ve debounce time ayarı varsa o ne kadar düşükse o kadar iyidir (göremedim arayüzde ama söyleyim gene de//çok düşük debounce time yaparsanız double click sorunu da çıkabilir gerçi bu da bir bilgi)

Geri
Yukarı