Claw tutuş için küçük fare önerisi

Bütçe
3000

interogaccionn

Centipat
Daha fazla  
Logitech G PRO Wireless vs VGN Dragonfly F1 Pro.
VGN Dragonfly Wireless Mouse arkadaşlar ciddi espor'cuyum. Hangi mouse daha iyi olur, 3000 TL'ye kadar bütçem var. Baska önerisi olanlar var mı, tutus sekli vs çok onemli degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
@madsea25

Kusura bakma hocam 😅 palm kullanıyorum amma ben şu anda gercekten derin bir mouse arayısındayım G PRO ile VGN arasında kaldım. Bütceme pek iyi baska farede bulamadim.

@SHYAH

Hangi modeli 3K butceye var mı o mousen iyileri.

Hocam bütçe artırabilirseniz ninjitsu sora ve arkadaşın dediği Lamzu Atlantis var. G PRO halt etmiş ikisinin yanında. Bütçeyi geçmeyeyim diyorsanız da Dragonfly F1 öneririm. G PRO iyi fare fakat fiyatının fazla olduğunu düşünüyorum

Hocam bütçe artırabilirseniz ninjitsu sora ve arkadaşın dediği Lamzu Atlantis var. G PRO halt etmiş ikisinin yanında. Bütçeyi geçmeyeyim diyorsanız da Dragonfly F1 öneririm. G PRO iyi fare fakat fiyatının fazla olduğunu düşünüyorum.

Yani suanlik pek mumkun gözükmuyor Logitech G PRO 2700 TL.
VGN F1 Pro 2200 amma dongle almam gerekiyor oda tükenmiş galiba dongel olmadan USB ile gecikme vs olmaz mı?

Yani suanlik pek mumkun gözükmuyor Logitech G PRO 2700 TL.
VGN F1 Pro 2200 amma dongle almam gerekiyor oda tükenmiş galiba dongel olmadan USB ile gecikme vs olmaz mı?

Dongle dediğiniz 4K mı uzatma mı? Uzatma dongle kullanmıyorum ben kasa fareye yakın olduğu için. 4K ya gelecek olursak da F1 Pro 1000Hz frekans değerine ve 1 ms gecikmeye sahip. 4K dongle alırsanız 4000Hz ve 0.25ms gecikmesi olacak ama işlemciye yük bindirecek en az R5 5600 işlemciniz olması lazım. Bir de gözle görülecek aman aman bir tepkime farkı yok onu da söyleyeyim

Son düzenleme:
@madsea25

Dongle dediğiniz 4K mı uzatma mı? Uzatma dongle kullanmıyorum ben kasa fareye yakın olduğu için. 4K ya gelecek olursak da F1 Pro 1000Hz frekans değerine ve 1 ms gecikmeye sahip. 4K dongle alırsanız 4000Hz ve 0.25ms gecikmesi olacak ama işlemciye yük bindirecek en az R5 5600 işlemciniz olması lazım. Bir de gözle görülecek aman aman bir tepkime farkı yok onu da söyleyeyim.

Ryzen 5 5500 işlemcim var 16 GB RAM 3600 MHz sorun olur mu 4000Hz sistemde.

Geri
Yukarı