Claw tutuş mouse önerisi

Soux

Decapat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım mouse bozulduğu için yeni bir mouse alacağım fakat kullanacağım laptop Toshiba Satellite C660. Eski bir laptop olduğunu göz önünde bulundurarak beni biraz idare edebilecek ama üzmeyecek de bir şey istiyorum açıkçası, ne önerebilirsiniz? Aklımdan şu anlık PulseFire var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha çıkıp Gladius 3 AimPoint al.
M800 Ultra ile Gladius 3 AimPoint bu bütçenin en güçlü 2 ürünü. Ürünün şarj kablosunu bilgisayara bağlayıp kablolu şekilde kullanım sağlarsınız.

300 TL daha çıkarsan rate your Gear ile ASUS ROG Gladius 3 aimpoint almanı öneririm. Çıkamazsan da PulseFire Haste öneririm.
Biraz daha çıkıp Gladius 3 AimPoint al.
M800 Ultra ile Gladius 3 AimPoint bu bütçenin en güçlü 2 ürünü. Ürünün şarj kablosunu bilgisayara bağlayıp kablolu şekilde kullanım sağlarsınız.
Hocam Gladius 3 AimPoint 2.300 TL ye en ucuz gördüm o kadar çıkamayabilirim. M800 Ultrayı değil de Pro yu bulabildim aynı mouse dan mı bahsediyoruz? Bir de markasını daha önce hiç duymamıştım ama tasarımı hoşuma gitti bakacağım teşekkür ederim. Bu mouselar düşük sistemde lag gibi sorunlar yaratır mı?

Hocam Gladius 3 AimPoint 2.300 TL ye en ucuz gördüm o kadar çıkamayabilirim. M800 Ultrayı değil de Pro yu bulabildim aynı mouse dan mı bahsediyoruz? Bir de markasını daha önce hiç duymamıştım ama tasarımı hoşuma gitti bakacağım teşekkür ederim. Bu mouselar düşük sistemde lag gibi sorunlar yaratır mı?
Rate your gear ile 500 TL iade alıyorsun, 1800 TL'ye denk geliyor. M800 pro ile ultra farklı. M800 pro'nun takılma sorunları vardı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı