Cloud 2 CS:GO için Ses Ayarları

Sucre_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cloud 2 kulaklığım var. Ses kasmak için oyun ana sesi düzeyini ve windows ses düzeyini kaç yapmalıyım? Ayrıca başka ne tarz da ayarlar yapabilirim?

Son düzenleme:
Çok bir ayar yapmana gerek yok. Duymak istemediğin sesleri, ses ayarından oyun içinde kapat. Sonra HRF ses ayarı vardı, o ayarı kullan.

Çok bir ayar yapmana gerek yok. Duymak istemediğin sesleri, ses ayarından oyun içinde kapat. Sonra HRF ses ayarı vardı, o ayarı kullan.

Hocam HRTF açtım fakat kulaklığın 7.1 ses kartını kapattım çünkü o ayarı açınca herhangi bir çevresel ses aygıtı açık olmadığından emin olun falan yazıyordu. Şuan güzel ses kasabiliyorum lakin ses kartını kullanmadıktan sonra niye Cloud 2 aldım diye düşünüyorum. :D

Önceden bu ayar yoktu. Ses kartını kullanmak için sadece ''Kulaklık'' seçili olsun. ''Hrtf kulaklık'' yazmasın. Doğru bir işe yaramaz. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı