CNBC, Türkiye'ye dönme kararı aldı

1716503050127.png

Bir dönemin unutulmaz kanalı CNBC-e geri dönüyor!

İlbak Holding'le güçlerini birleştirerek ekonomi kanalı olarak tekrar yayın hayatına başlamaya hazırlanan, en az 10 saat canlı yayın içeriğiyle finans, ekonomi ve iş dünyası haberlerine yer verilecek olan, uzun süredir yeniden açılması merakla beklenen kanalın 3 Haziran Pazartesi günü yayına girmesi planlanıyor. (Kaynak: İbrahim Haskoloğlu)

Şimdiden heyecan yaratan CNBC-e'nin tanıtım faaliyetleri de başladı.

GOCc6GyXIA8hCxh

Eki Görüntüle 2203167

Bir dönemin unutulmaz kanalı CNBC-e geri dönüyor!

İlbak Holding'le güçlerini birleştirerek ekonomi kanalı olarak tekrar yayın hayatına başlamaya hazırlanan, en az 10 saat canlı yayın içeriğiyle finans, ekonomi ve iş dünyası haberlerine yer verilecek olan, uzun süredir yeniden açılması merakla beklenen kanalın 3 Haziran Pazartesi günü yayına girmesi planlanıyor. (Kaynak: İbrahim Haskoloğlu)

Şimdiden heyecan yaratan CNBC-e'nin tanıtım faaliyetleri de başladı.

Eki Görüntüle 2203168
Yaşasın! Doctor Who en sevdiğim dizi heyecanla bekliyorum.

Mesela ben SüngerBob Kare Pantolon ve Dora'yı bulamadım Netflix gibi yerlerde vardı fakat bölümleri kaldırmışlar. TV'ye gelirse çocukcasına izlerim. ❤️

Eğer İngilizce izlemek istersen hepsinin 1080p veya 4K versiyonlarını bulabilirsin.

Türkçe şekilde bütün sezonları %100 getiremiyorlar. (telif hakkı sebebiyle)

Bildiğim kadarıyla Türkiye'ye sadece 6-7 sezon civarı geldi. Globalde 11-12 sezonlarda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı