CoD Black Ops Cold War'da Türkiye: Trabzon Belediye Havalimanı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
49. saniyede "Trabzon Belediye Havalimanı" mevcut.

𝙲𝚊𝚕𝚕 𝚘𝚏 𝙳𝚞𝚝𝚢- 𝙱𝚕𝚊𝚌𝚔 𝙾𝚙𝚜 𝙲𝚘𝚕𝚍 𝚆𝚊𝚛 Trabzon.jpg

𝙱𝚕𝚊𝚌𝚔 𝙾𝚙𝚜 𝙲𝚘𝚕𝚍 𝚆𝚊𝚛 -trabzon.jpg

Trabzon? Ne alaka hala anlamış değilim, neden Trabzon'u koysunlar ki?

Neden olmasın? Oyunun grafiklerini tam anlamıyla göstermek istiyor olabilirler, gerek yeşillik, gerek deniz ve yağmur bir pozitif etki yaratır. Karadeniz bölgesinde en çok bilinen il Trabzon, gidip Giresun koymanın anlamı yok 😊

Oyun Türkiye özel fiyatıyla çıkarsa çok fazla alınır, sevilir. Türkiye içinde geçmesi güzel, umarım bir Arap ülkesi gibi göstermezler.

Trabzon'da elini sallasan Katarlıya çarpıyordu en son. Öyle gösterirlerse de çok şaşırma. 😄

Neden olmasın? Oyunun grafiklerini tam anlamıyla göstermek istiyor olabilirler, gerek yeşillik, gerek deniz ve yağmur bir pozitif etki yaratır. Karadeniz bölgesinde en çok bilinen il Trabzon, gidip Giresun koymanın anlamı yok 😊

Yok hocam yanlış anlamışsınız beni :). Ben, onca ülke onca havalimanı varken neden Trabzon'dakini kullandılar, onu merak ettiğimi belirttim :).

Yok hocam yanlış anlamışsınız beni :). Ben, onca ülke onca havalimanı varken neden Trabzon'dakini kullandılar, onu merak ettiğimi belirttim :).

Tahminimce başka ülkeler Türkiye bu savaşta olmadığı için bir ilini gizli üs olarak kullanmış, benim teorim o şekilde (biraz saçma, oyun çıkınca ne olduğu belli olur).

Trabzon'da elini sallasan katarlıya çarpıyordu en son. Öyle gösterirlerse de çok şaşırma. 😄

Umarım gerçek hali ile gösterirler.

Geri
Yukarı