Çözüldü COD Modern Warfare Kodu Nasıl Aktifleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Battle.net hesabı açıyorsun öncelikle.
Uygulamayı da kur bu arada.
Sonra hesabına giriş yap battle.net üzerinden. Shop sekmesine gir. Aşağıdaki görselde gördüğün Redeem Code kısmına gir. Açılan sayfadaki satıra kodu yapıştır.

1572261245859.png

Giriş yapmış olduğun hesaba oyunu eklemiş olacaksın. Battle.net uygulamasıyla oyuna girebilirsin artık. 128GB download seni bekliyor.
Sonra hesabına giriş yap battle.net üzerinden. Shop sekmesine gir. Aşağıdaki görselde gördüğün Redeem Code kısmına gir. Açılan sayfadaki satıra kodu yapıştır.

1572261245859.png

Giriş yapmış olduğun hesaba oyunu eklemiş olacaksın. Battle.net uygulamasıyla oyuna girebilirsin artık. 128GB download seni bekliyor.

Çözüm
NVIDIA ekran kartı kampanyasıyla kodu aldıysan, GeForce Experience'ta etkinleştireceksin.
  • GeForce Experience yazılımını aç.
  • Sağ üstte kullanıcı adının olduğu yere tıkla.
  • Kodu gir seçeneğine tıkla.
Sonrasında seni Battle.net'e yönlendiriyor.

Eğer Blizzard'dan gireceğin kodu almadıysan GeForce Experience'a gireceksin.
Sağol GeForce Experience'a dan yapdım.

Eki Görüntüle 453016

İndirdim bile. :D

sa arkadaşlar bende kodu geforce experience dan yapmak istiyorum ama beni siteye yönlendirmiyor internet bağlantınızı kontrol edin yeniden deneyin diyor yardım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı