Klavye ve mouse kasanın USB girişlerine takınca açılışta gelmiyor

anıl0841

Femtopat
Daha fazla  
Klavye her PC'yi açtığımda gidiyor ışıklar var ama işlemiyor. Bu sorun sadece ana karttayken oluyor kasanın USB girişlerinde hiç böyle sorun yaşamadım. Mouse da ışıkları gidiyor ama çalışıyor. Ne yapamam gerek? YouTube'dan birkaç video izledim kayıt defterinden filan düzeltmeye çalıştım ama olmadı. PC'yi her açtığımda çıkartıp takmam gerekiyor ikisini de, sonra düzeliyor. Ne yapmam gerek?

Aygıt Yöneticisi'nden USB'lerin hepsinin ve güç yönetimi olanların güç yönetiminden güç kazanmak için bu aygıtı kapatsının tiklerini kaldırın.

Aygıt Yöneticisi'nden USB'lerin hepsinin ve güç yönetimi olanların güç yönetiminden güç kazanmak için bu aygıtı kapatsının tiklerini kaldırın.
Dediklernizi bulamadım bunlardan hangisi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-16 212237.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-16 212237.png
    49,4 KB · Görüntüleme: 3
Kapattım olur inşallah hemen anlaşılmıyo yine de teşekkür ederim

Yaptım ama şimdi bilgisayar açılmıyor niye böyle oldu kapatıp açtım ekran gelip hemen gidiyo

Kapattım olur inşallah hemen anlaşılmıyo yine de teşekkür ederim

Yaptım ama şimdi bilgisayar açılmıyor niye böyle oldu kapatıp açtım ekran gelip hemen gidiyo
Sizin verdiğiniz yöntem işe yaramadı ama saolun yinede bilgisayarın ayarlarıyla filan oynadım sandım baya bi korktum baya bi stres yaptım sonra farkettimki klavyeyi anakarta takarken monitörün power kalblosuna çarpmışım ona temassızlıktan. Gidip gelmiş 😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı