CoD: Warzone için Ses/Görüntü ayar önerileri

Melikovicious

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Merhabalar;

Çıktığı günden beri Warzone, MW multiplayer oynuyorum ve ayarlarımı uzun süre önce stabil hale getirmiştim. Bilgisayarımı sıfırlayınca eski ayarlarımı bulamadım. Şimdi ise özellikle adım seslerini duyarken zorlanıyorum. Ses ayarlarına ihtiyacım var.

Yayıncıların kullandığı ayarlar olur, iyi oyuncuların kullandığı ayarlar olur, sizin rehberleriniz olur, önerilerinizi bekliyorum.

Hayatımı CoD'a vermiş birisi olarak hatta az önce de Cold War için takım kuracağımı belirten bir konu açmış olarak,audi kısmından kesinlikle sesi boost high kısmına seçmeni öneririm,ek olarak diğer ayarları kulaklığına göre değişiyor,gaming kulaklıklarda ayar yapman lazım bir şey diyemeyiz.

Hayatımı CoD'a vermiş birisi olarak hatta az önce de Cold War için takım kuracağımı belirten bir konu açmış olarak,audi kısmından kesinlikle sesi boost high kısmına seçmeni öneririm,ek olarak diğer ayarları kulaklığına göre değişiyor,gaming kulaklıklarda ayar yapman lazım bir şey diyemeyiz.
Bende her oyununu oynadım bugüne kadar, Cold War'da PS5'e geçiyorum. Sende konsoldaysan oynayabiliriz.
1660Ti, i7 9750H, 16GB Ram, Arctis 5, 1080p 144Hz 23.8" monitör.

Bende her oyununu oynadım bugüne kadar, Cold War'da PS5'e geçiyorum. Sende konsoldaysan oynayabiliriz.

1660Ti, i7 9750H, 16GB Ram, Arctis 5, 1080p 144Hz 23.8" monitör.
Konsolda olmama gerek yok da bu sene CODLEAGUE PC+CONTROLLER şeklinde olacağı için 13 senelik konsol hayatımı bitirip PC'ye geçtim,activison hesabını yazarsan ekleyebilirim bro zaten X-play var ya.

Sistemden sisteme ayarlar değişiklik gösterebilir tabii. Ancak benim sistemimde ayarları bu şekilde kullanıyorum. Hem FPS hem adam görme açısından. Parlaklık 59, ses modu Boost Low, Radeon ayarları üzerinden de oyunun canlılığı ve adam görmeyi kolaylaştırma açısından birkaç renk ayarı yaptım. Nvidia için renk ayarlarını içeren bir video bırakıyorum. Bu videodaki ayarları uygularsan oyun çok daha güzel görünüyor, işine yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarlarım dediğim gibi benim bilgisayarım için geçerli, kendin test ederek en iyisini bulmalısın ancak referans alabilirsin, deneyebilirsin. :)

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    337,6 KB · Görüntüleme: 285
  • Adsız.png
    Adsız.png
    305,5 KB · Görüntüleme: 298
Konsolda olmama gerek yok da bu sene CODLEAGUE PC+CONTROLLER şeklinde olacağı için 13 senelik konsol hayatımı bitirip PC'ye geçtim,activison hesabını yazarsan ekleyebilirim bro zaten X-play var ya.
Ben X-Play’i kapatmayı düşünüyordum malum hilelerden dolayı ama senin hatrına sabredebilirim 😅 İmzamda Battle.net ve iletişim bilgilerim var, olmazsa PC’ye geçince yazarım dostum.

Ses modu olarak Home treater kullanıyorum. Bu konuyu kafaya takıp çok fazla kez ses modunu değiştirerek deneme yaptım. Bence en net sonucu Home treater veriyor. Ama ben oyunu 7.1 ile oynuyorum ve bu diğer kulaklıklara göre muhtemelen fark ediyordur.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı