CoD Warzone PC'de DualSense aim assist kablosuz iken çalışır mı?

FBEmre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba CoD Warzone'da DualSense ile oynamaya çalışıyorum çünkü millet hayvan gibi oynuyor. Çok fena kullanıyolar aim assisti bende alışmaya çalışıyorum fakat yani yeni gamepadle oynayanlar için en güçlü aim assist ayarlarını yapmama rağmen sanki aim assist hiç yok gibi. Hiç aim assist olduğunu hissetmiyorum. Hadi uzakta tamam diyiyim o kadar uzağa aim assist olmaz fakat yakında da aim assist 0 yani hiç yok. Acaba kablosuz olarak bağlandığım için mi aim assist çalışmıyor kablo ile bağlansam çalışır mı? Neden gidip denemiyorsunuz diye sorabilirsiniz cevabı da yeni olduğum için zar zor adamlarla fighta giriyorum genelde adamları gördüğüm saniyede gamepadle oynarken ölüyorum :D yardımcı olursanız sevinirim.

Pc'de gamepad ile aim asist kullanıp adam vurduklarını sananlardan farkın olsun hocam klavye fare dön.
Doğru diyorsun bende çok sinir oluyorum hayvan gibi aim assiste ölünce fakat klavye fareden sıkıldım yani gamepadle oynamanın da ayrı bir zevki rahatlığı oluyor. En azından hevesimi giderecek kadar oynasam yeter. Sorumun cevabını bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

Doğru diyorsun bende çok sinir oluyorum hayvan gibi aim assiste ölünce fakat klavye fareden sıkıldım yani gamepadle oynamanın da ayrı bir zevki rahatlığı oluyor. En azından hevesimi giderecek kadar oynasam yeter. Sorumun cevabını bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.
Hocam pc'de aim asist konsollardaki kadar güçlü değil pc'de daha az aim asist ondan hissetmiyor olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı