Codegen ultimix99 tablete Zyxel NWD2205 wifi adaptör bağlasam çalışır mı?

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi benim tabletin wifi alıcısı biraz zayıf. Bende internet çekim gücünü nasıl arttırırım diye düşündüm aklıma evdeki usb wifi alıcısı geldi. Sorumda tam bu tabletime usb yoluyla bu alıcıyı bağlasam çalışır mı ?

Tablet: codegen ultimix99.

Ürün: Zyxel NWD2205 kablosuz n usb adaptörü.

Başlıkta belirttiğim gibi benim tabletin wifi alıcısı biraz zayıf. Bende internet çekim gücünü nasıl arttırırım diye düşündüm aklıma evdeki usb wifi alıcısı geldi. Sorumda tam bu tabletime usb yoluyla bu alıcıyı bağlasam çalışır mı ?

Tablet: codegen ultimix99.

Ürün: Zyxel NWD2205 kablosuz n usb adaptörü.

Yanılmıyorsam dediğiniz olayı Hometech Premium Tab 7 IPS modelinde gördüm. "Dongle Settings" olayı var. Ayarlarını yaparak bağlayabiliyorsun. Sen almışsın tabletini ama almayan varsa yardımcı olur en azından. ;)

Sağolun merak edenlere yardımcı olur tabi. Ben daha küçüktum aldığımızda zaten bilsem wifi ilk dikkat edeceğim şey. Alacak arkadaşlara tavsiyem wifi si güçlü bir tablet alın beyler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı