Çok halsizlik çekmek

brabrevaloyn

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus x515ea
----------
15,6inç 90HZ IPS Panel
İntel 1135g7 + intel xe graphics
8GB RAM + 512-GB nVME SSD
Bu aralar çok halsizim. Hiçbir şey yapasım yok. Normalde 30 şınav çekerken bu aralar 10 şınav zor çekiyorum. Hemen yoruluyorum eskisi gibi futbol oynayamıyorum. O eski esneklik hız yok artık ve hafif heyecanlandığımda bacakların boş gibi sanki düşecek gibiyim(bacaklarım heyecanlanınca güçsüzleşiyor). Ne yapmanlıyım? Neden oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar çok halsizim. Hiçbir şey yapasım yok. Normalde 30 şınav çekerken bu aralar 10 şınav zor çekiyorum. Hemen yoruluyorum eskisi gibi futbol oynayamıyorum. O eski esneklik hız yok artık ve hafif heyecanlandığımda bacakların boş gibi sanki düşecek gibiyim(bacaklarım heyecanlanınca güçsüzleşiyor). Ne yapmanlıyım? Neden oluyor?

Moderatörler ban attı 1 saat boyunca yazamayacağım.

Kardeşim yapabiliyorsan orman gibi doğa içinde yavaş koşu yapmanı öneririm. Eğer yapabiliyorsan sabah saatlerinde insana hal getiriyor canlanıvaeriyorsun ve beslenmeni düzeltmeni öneririm. Beyaz ekmekten uzak dur ve saat akşam 6'dan sonra bir şey yeme.

O herkeste var kanka. Tükenmişlik sendromu o. Bende de oluyor. Çözümü motive olmak ve mutlu olmak. Ama malesef bu ülkede imkansız. Coğrafya kaderdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı