Çok Tuhaf Bi Sorun

grkn

Kilopat
Daha fazla  
Asus N550jv laptopum var, dün hiçbi sorun olmadan pc yi kapatıp yattım ertesi gün açtığımda masaüstüne gelince fanlar inanılmaz derecede çalışmaya başladı ve sürekli son hızda çalışıyorlar pc soğuk olmasına rağmen, üstelik bu durum başladığında klavyemde saçmalamaya başladı, sağdaki "shift" tuşuna bastığımda "ÖZMN" gibi saçma sapan bişey yazıyor, işte ne bilim "K" tuşuna bastığımda "KRWQU" gibi saçma sapan bişey yazıyor.. Bu böyle bi kaç tuşta var diğerlerinde yok..

Bende virüs vardır diye düşünüp Virüs programıyla tarattım fakat hiçbi virüs dosyası bulunamadı dedi, dedim heralde bu bulamadı diye format atmaya karar verdim, neyse format attım demin sorun hala devam ediyor, Fanlar son hızda sürekli çalışıyor, ve klavyedeki tuşların bazılarına basınca saçma sapan şeyler yazıyor.. Mesela "8" tuşu da sorunlu demin farkettim "8" e basınca "85412" gibi saçma sapan bişey yazıyor...

Sorun ne olabilir beyler, bi yardımcı olun...

Son olarak bilgisayarı kapatıyorum tekrar açıyorum, önce fanlar normalde ve hiçbi tuşda sorun yok fakat 4-5 dk sonra fanlar yavaş yavaş artıp son hıza ulaşıyor ve tuşlar da bozuluyor yanlız yazıyor....

Böyle saçma sapan bi sorun görmedim yaşayan var mı bilmiyorum....

Pili gömülü henüz çıkarıp denemedim ama olmazsa garantisi devam ediyor gonderecem , inşallah gerek kalmaz ya , böyle bişey de ne duydum ne gördüm.. Saçma sapan bişey

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı