Çok yalnızım, bunu nasıl düzeltebilirim?

mezarcı340

Picopat
Daha fazla  
Çok yalnızım. Arkadaşlarım tarafından dışlanıyorum. En basitinden bugün halı saha vardı benden kötü oynayanları almışlar ama beni almadılar. Herhangi bir olayda dışlanan ben oluyorum. Her şeyde son akla gelen kişi ben oluyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Sizce hata bende mi?

Basit ya o arkadaş grubunda yer yoktur, ya da sen tarzlarına uygun değilsindir. Kendine kendi tarzında arkadaş edin.

hata sende değil benide 1 2 kere dışarı çıktıkları zaman çağırmadılar fazla kafana takma kendi hayatına odaklan yeni insanlar tanımaya bak

Bu sene 9. sınıfım neredeyse herkes LGS sonrası birbirini tanıyarak gelmiş tanışık olmayanlar ise hemen kaynaştı sözde herkes beni seviyor ama hiçbir yerde yokum benden ayrı wp grupları var okulda zaman geçmiyor

Sorunun bende olmadığına eminim benimle arkadaş olmamaları için hiçbir sebep yok

Aynı zamanda bir sorum daha olacak Instagram mesajlarında bana biri bir şey yazınca hemen geri cevap veriyorum ama ben yazınca bu saatler alıyor çoğu zaman da görüldü yiyorum

Hata sende değil beni de 1 2 kere dışarı çıktıkları zaman çağırmadılar fazla kafana takma kendi hayatına odaklan yeni insanlar tanımaya bak
?

Vee buna da cevap gelmedi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı