Çoklu M.2 SSD kullanımında bilgisayar hangisinin hızını baz alır?

tunax3

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
kingston fury renegade
Anakart
asus tuf b650 plus
Bilgisayarımda 1 adet Kingston Fury M.2 SSD var7k ya. 6K 1TB büyüklüğe sahip 1TB bana yetmiyor 2. bir M.2 SSD almak istiyorum ama hız değerleri düşük, ucuz bir SSD alacağım. Bilgisayar hangisinin hızını kullanır nasıl olur bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Bilgisayarımda 1 adet Kingston Fury M.2 SSD var7k ya. 6K 1TB büyüklüğe sahip 1TB bana yetmiyor 2. bir M.2 SSD almak istiyorum ama hız değerleri düşük, ucuz bir SSD alacağım. Bilgisayar hangisinin hızını kullanır nasıl olur bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Anakart girişi ne destekliyorsa SSD o hızlarda çalışır. Anakart modeli nedir?

Anakart girişi ne destekliyorsa SSD o hızlarda çalışır. Anakart modeli nedir?

Anakarti görmemişim pardon, ilk slot gen 5 destekliyor diğer ikisi 4

İşletim sistemi hangisine yüklüyse onu. Programların hangisine yüklüyse onu kullanır.

İşletim sistemini hızlı olana, oyunları da diğerine kurmanı öneririm.

Kullandığınız program, kurulu olduğu SSD'nin hızını kullanır. Ek olarak SSD'lerde Sıralı okuma/yazma hızları, reklamlarda büyükçe yazılmalarına rağmen çoğu kullanım alanı için bu hızlar çok önemli değildir. 970 Evo Plus gibi bir SSD fazlasıyla yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı