ComNet neden ucuz?

Daha fazla  
15-16 yıldır Türk Telekom kullanıyoruz ve memnunuz. Ancak taahhüdümüz doluyor ve aylık 600-700 TL yazıyor internet sayfalarında.
Babam Türk Telekom haricindeki firmalara pek güvenmiyor, ben de güvenmiyorum açıkçası. Dediğim gibi, kullanmışlığımız da yok.
Ancak aylık 600-700 liralar gerçekten kabul edilebilir değil. Ne yapacağımızı şaşırdım.
ComNet'e bakıyorum, TT altyapısının kullanıldığını söyleniyor ve aylık 200 lira. 3'de 1'inden daha ucuz.
Ben 3 kuruş pahalı olsun, kafam rahat olsun istiyorum. Ancak Türk Telekom 3 kuruş değil, direkt evin ocağına incir ağacı diker.

TurkNet pahalı gelmezse TurkNet öneririm.
Aylık 400 sanırım o da. TT'yi 18 ay kullansak ilk 6 ay indirim yapıyorlar. 18 ay boyunca 9.600 TL ödemiş olacağız. O da aylık 533 oluyor. TurkNet illaki 3-5 ay sonra zam yapar. O da eninde sonunda TT fiyatına çıkacak. Günümüzde Taahhütlü internetler 100 lira pahalı bile olsa daha karlı hocam.

Acaba TT'yi arayıp 15 yıldır TT kullanıyoruz, fiyatlar çok yükseldiği için iptal düşünüyoruz vs. desek indirim yaparlar mı?

Sanmıyorum TurkNet'te 12 ay peşin ödeyerek 369 lira ödüyorsunuz 6 ay taksitte yapılıyor.

Nerede yaşıyorsunuz ben herhangi bir sorun yaşamadım TurkNet'te sadece gece bakım olduğunda internet yarım saat gidip geliyordu oda Türk Telekom kaynaklıydı sanmıyorum ağrıcağını internetiniz fibermi vdslmi bir sorun olursa iptal edebilirsiniz.

@Teknoyms VDSL ama 100 Mbps hız alıyorum, kutu binada olduğundan sanırım.

1709825488550.png

Yeni konular

Geri
Yukarı