Contra - Ölü 4 milyonu aştı!

Yalnız bu müzikler Türk sanat musikisi değil arabesktir karıştırmayalım lütfen. Türk sanat musikinin bir saygınlığı bir değeri vardır. Orhan, İbrahim, Müslüm, Adnan, Ferdi gibi kişilerin kendini yırttığı hatta bu müziklerin tesirinde fazla kalıp jiletçi psikopat neslini başlatan türdür. Günümüzün arabesk rapçilerinin yaptığı gibi 3 kuruşluk sözle müzik yapmadır. Arabesk müzik doğu bölgesinden çıkma bir tür. O yüzden rica ederim Türk sanat müziği ile karıştırmayalım. Bu yazı yüzünden ceza alır mıyım bilmem ama şu gerçekleri söylediğim için rahatım.
Katılıyorum ve TSM'nin bir kalitesi vardır. Bunları anlamıyorum. Millet böyle kendine zarar vermeye falan bayılıyor zaten. Saçma sapan ergen triplerine girip jilet falan. Acık mantık!

Neden bilmem. Ama Ceza'dan başkasının yaptığı "Rap"e bir türlü ısınamıyorum. Herkesin Rapte aradığı kan farklı. Ama bir Rapte kalkıp eski sevgilisine küfür edeni hiç anlamam. Mantığı nedir hala çözebilmiş değilim. Hele bir de Arabesk Rap yapıyorum demiyorlar mı... O an boğazına sarılasım geliyor adamın.

Onu bunu bilmem ama arabesk rap yok edilmeli.

Arabesk rap denen bir şey yok ki abi. Her hızlı söyleyen rap mi yapıyor? Her arkaya beat'i koyan rap der oldu. Arabesk yapıyorlar sadece. Arabesk rap denen şey, hiçbir zaman var olmadı. Kendilerini tatmin eden sözcük olarak onu seçtiler sadece.

A-Rap yıldızımız. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte bizi rezil eden birisi daha;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ha bu arada türkü diye bir şeyde yok oda arabesk, türkü Türk yapar adı üstünde.

Parodileride oldukça komik. :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı