Cooler Master Hyper T4 soğutucusu AM4'e Uymuyor

M.Ali.ASLAN

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
İyi forumlar. Geçen ay AM4 tabanlı bir sistem topladım, eski sistemimde Cooler Master Hyper T4 soğutucum vardı yeni sistemimde kullanmayı planlıyordum fakat hyper T4'ün kiti AM4 brakete uymadı mecburen stok soğutucuyu kullanıyorum. Hyper T4'ün, AM4'e uyumlu kiti ayrıyeten satıldığını duymuştum fakat hiç bir mağazada bulamıyorum. Bu kiti nereden tedarik edebilirim? Teşekkürler.

Aşağıdaki videoya ek olarak önce vidaları gevşet ve soğutucuyu fazla baskı yapmayacak şekilde taktıktan sonra vidaları sık. Bende de uyumsuz bir kule fan vardı. Vidaları gevşetip taktım ve şimdi sorunsuz kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki videoya ek olarak önce vidaları gevşet ve soğutucuyu fazla baskı yapmayacak şekilde taktıktan sonra vidaları sık. Bende de uyumsuz bir kule fan vardı. Vidaları gevşetip taktım ve şimdi sorunsuz kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet ben de bu şekilde kullanıyorum.

Ben de bu şekilde kullanıyorum fakat Intel gibi egzoz fanına baksa daha iyi olurdu.
Ben uyduğuna bile sevinmiştim :) AMD stok soğutucusuna göre çok daha iyi sonuç olarak ve yeni bir soğutucu almama gerek kalmaması sevindirici olmuştu. Tabi o şekil olsa daha iyi olabilir dediğiniz gibi. Benim kasanın üstü de açık değil. Üstü açık hatta orada çıkış fanı olan bir kasa varsa o şekilde daha iyi olabilir.

Ben uyduğuna bile sevinmiştim :) AMD stok soğutucusuna göre çok daha iyi sonuç olarak ve yeni bir soğutucu almama gerek kalmaması sevindirici olmuştu. Tabi o şekil olsa daha iyi olabilir dediğiniz gibi. Benim kasanın üstü de açık değil. Üstü açık hatta orada çıkış fanı olan bir kasa varsa o şekilde daha iyi olabilir.

Benim kasanın üstü açık. Stok soğutucudan kesinlikle daha iyi ve sessiz. Şu an yönü dışında tek sıkıntım soğutucu hafif titriyor. Çıkartıp daha düzgün montaj yapmam gerekiyor.

Geri
Yukarı