Cooler Master Masterliquid Lite 240 AM4 Braket

jamaiican

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Elimde CM MasterLiquid Lite 240 Sıvı soğutucu mevcut. 1151 Soketten AM4 Soketine geçtim fakat kutu içeriğinde AM4 için olan soğutucu pompasını anakarta sabitleyen yükseltme kitini bulamadım sanırım kaybettim. Şuan soğutucu elimde kaldı resmen, bunu nereden tedarik edebilirim,bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı ? Bahsettiğim parçayı ss olarak atıyorum. @Cooler Master Türkiye Sizde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim CM TR. :)

Yardımınız için teşekkürler fakat burada kafama takılan şu var, kutunun içinden çıkan ortadan kancalı olup iki taraftada tek sıkıştırma vidasına sahip, ve bu kancalı yapı işlemci soketinin her iki tarafında bulunan plastik gibi çıkıntı yere geçiriliyor ve vida yardımı ile sıkıştırılarak monte ediliyor fakat bu ürün de iki vida var ve ortada o kancaya geçebileceği bir yere göremediğim için sipariş etmek istemedim. @DemirBey-DLive

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla o bahsettiğin malzeme plastik işlemci braketi, onu söküp anakartın arkasındaki metal plakaya montajlayacaksın.

Geri
Yukarı