Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB Çoklayıcısı Bozuldu

SuperMarcy

Kilopat
Merhaba,

Sevgili @Cooler Master Türkiye ML360R sıvı soğutucumun RGB çoklayıcısı bozuldu, sıvı soğutucumun renk cümbüşünü artık göremiyorum.

Kasa TD500 Mesh, kasa üzerinde bulunan fanların RGB çoklayacısı ile denediğimde ve/veya kasama direk bağladığımda sıvı soğutucumun RGB aydınlatması çalışıyor. Aynı şekilde soğutucunun RGB çoklyacısını diğer fanlarda denediğimde yine çalışmıyor. Yani sorun çoklayıcıda. Ürün yeni ve garantisi var, çalışan RGB'ler birden gitti.

Nasıl bir yol izlemeliyim? Lütfen yardımcı olun.

Merhaba,

Sevgili @Cooler Master Türkiye ML360R sıvı soğutucumun RGB çoklayıcısı bozuldu, sıvı soğutucumun renk cümbüşünü artık göremiyorum.

Kasa TD500 mesh, kasa üzerinde bulunan fanların RGB çoklayacısı ile denediğimde ve/veya kasama direk bağladığımda sıvı soğutucumun RGB aydınlatması çalışıyor. Aynı şekilde soğutucunun RGB çoklyacısını diğer fanlarda denediğimde yine çalışmıyor. Yani sorun çoklayıcıda. Ürün yeni ve garantisi var, çalışan RGB'ler birden gitti.

Benim de M610P kule tipi soğutucu fanlarindan biri kırıldı temizlerken yazıyorum ediyorum görüldü atıp bırakıyorlar.

Merhaba,

Kasa TD500 Mesh, kasa üzerinde bulunan fanların RGB çoklayacısı ile denediğimde ve/veya kasama direk bağladığımda sıvı soğutucumun RGB aydınlatması çalışıyor. Aynı şekilde soğutucunun RGB çoklyacısını diğer fanlarda denediğimde yine çalışmıyor. Yani sorun çoklayıcıda. Ürün yeni ve garantisi var, çalışan RGB'ler birden gitti.

Aynı kasa ve sogutucu kombinasyonuna sahibiz. Ekran kartim olmadigi icin kullanma firsatim olmadi henuz. Sogutma performansindan memnunmusunuz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı