Cooler Master Seidon 120V Vs. Hyper 212 EVO

Ben sıvı soğutma öneriyorum çünkü, çok az yer kaplıyor diğerine göre bende hyper 212 gibi işlemci soğutucu var yan kapağa kadar uzanıyor kasada yer kalmıyor, kasa içinde hoş görüntü sağlamıyor ve kasayı temizleme işleminde sıkıntı çıkartıyor .

Peki ben bu sıvı soğutucuyu alırsam içindeki sıvı buharlaşırmı?
Sanmıyorum önceden öyle birşeyler vardı , özel suyu vardı değiştiriyordun vs. onlara gerek yok artık .

Not : Ürünün adını googleye "COOLER MASTER SEIDON inceleme "yazıp ilk sitedeki kullanıcı incelemelerine bakın bence.

Başka öneri'ye gerek yok neden sıvı soğutma önermediğimi söyleyeyim. Birincisi sıvı sızdırma vesaire olabilir, İkincisi fazla güç tüketen bir cihaz onun için Hyper 212 Evo alın onunla hiç bir problem yaşama durumunuz olmaz.

Başka öneri'ye gerek yok neden sıvı soğutma önermediğimi söyleyeyim. Birincisi sıvı sızdırma vesaire olabilir, İkincisi fazla güç tüketen bir cihaz onun için Hyper 212 Evo alın onunla hiç bir problem yaşama durumunuz olmaz.
Sıvı Soğutma sistemlerinde ki su bildiğiniz musluk suyu değil ve elektronik cihazların üzerine döküldüğünde kısa devre yapmıyor. Ayrıca daha az yer kapladığı için oyumu 120v den yana kullanıyorum. Suyu buharlaşmaz zaten buharlaşıp da gidebileceği bir yer yok o boruların içinde.

212 Evo kullanıyorum. Yazın ise 120V almayı düşünüyorum. Ben sıvı soğutmadan yanayım. Su olarak ise saf su kullanılıyor. Su sızdırsa bile bileşenlerinize zarar vermez. 212 Evo çok performanslı bir soğutucu. OC yapınca birazcık ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı