Cooler Master Seidon 120V & Zalman Z3 Plus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mmucahitsrdm

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır i5 4690 olan işlemcimi stok fan ile kullanıyordum. Gta 5 oynarken işlemci 90 dereceye kadar çıkıyor. Şimdi elime bir miktar para geçti ve vatana gittim. Orada hava soğutmalı Cooler Master T4 alacaktım ancak oradaki arkadaşlar bu ürünü alana kadar sıvı soğutma olan konu başlığındaki ürünü almamı ısrarla tavsiye ettiler. Arada 100 lira fiyat farkı sizce değer mi ? Eğer alın derseniz gidip alacağım hemen.

Teşekkürler

O.c. edilemeyen bir işlemcinin soğutucusuna fazla para verilmemeli. Hyper 212 alırsanız işinizi görecektir. Ya da T4.

T4 aldım. Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• IMG-20160109-WA0008.jpeg
    IMG-20160109-WA0008.jpeg
    659 KB · Görüntüleme: 437
Bu arada bilgilendirme yapmadan geçmeyelim, Seidon serisi çok da sorunsuz bir seri değil, çok da başarılı bir seri değil.
Sıvı soğutmanın en uygun bütçeli ürünlerinden birisidir Seidon 120V modeli ancak şahsen önermiyorum.

Bu tarz bütçelerde iyi bir hava soğutmaya yönelmek performans açısından kazanç sağlayacağı gibi bir takım şehir efsanelerinin aksine sessizlik konusunda kesinlikle rakibi olan sıvı soğutmalardan daha başarısız olmayacaktır. Sıvı soğutmayı daha yüksek bütçelerde öneriyorum, kısacası ucuz etin yahnisi olayına değiniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı