Satıldı CORE i3 4170, 128GB SSD, 8GB 4. Nesil PC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@GokselKARVAR
Hocam ekran kartsız fakat SSD olacak.
Son fiyat ne olur ? İstanbul dayım ayrıca elden teslim olabilirim.

Ekran kartsız bi şekilde alabiliyor muyuz ? Ekran kartsız fiyatı ne olur ? Bir de almak istersek kasayı siz mi getirir siniz biz mi gelip almak zorundayız ?

Arkadaşlar ekran kartlı halini ekran kartsız fiyatına düşürdüm aynı ürün sahibinden üzerinde 1200TL şeklinde ilanda, ekran kartlı yada kartsız fiyat 1000TL

@ᵇaͤnͨdͬcͤrͣeͭaͥtͮeͤ İstanbul içerisinde tanıdığınız var ise teslimatı onlara yapabilirim.

Arkadaşlar ekran kartlı halini ekran kartsız fiyatına düşürdüm aynı ürün sahibinden üzerinde 1200TL şeklinde ilanda, ekran kartlı yada kartsız fiyat 1000TL

@ᵇaͤnͨdͬcͤrͣeͭaͥtͮeͤ İstanbul içerisinde tanıdığınız var ise teslimatı onlara yapabilirim.

Hocam ben bilgisayarı almayı düşünüyorum. 2-3 gün sonra önceki mesajda yazdığınız telefon numarasını arayıp size ulaşabilir miyim ? Detayları konuşmak için. Bir de hocam RAM 1333Mhz mi ? Bilgisayarın bi sıkıntısı var mıdır?

@Silinen üye İstanbul içinde mi yaşıyorsunuz? Semt neresi?
Telefon numarası doğrudur.
RAM 1333 Mhz.
Sıkıntısı olan bilgisayar satmam. Sonuçta elektronik eşya sonradan sıkıntı çıkarsa da yardımcı olurum. Gönlünüz rahat olsun.

Son düzenleme:
@Silinen üye İstanbul içinde mi yaşıyorsunuz? Semt neresi?
Telefon numarası doğrudur.
RAM 1333 Mhz.
Sıkıntısı olan bilgisayar satmam. Sonuçta elektronik eşya sonradan sıkıntı çıkarsa da yardımcı olurum. Gönlünüz rahat olsun.

İstanbul Büyükçekmece. Avrupa yakasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye sizin içinde uygunsa Kadıköy'den iş yerinde teslim edebilirim.
Yakın bir yer olsa kendimde getirebilirdim ancak biraz uzak düşüyor bulunduğunuz bölge.

@GokselKARVAR hocam bi pazar günü filan daha yakın ortak bi noktada buluşsal filan olmaz mı ? Çünkü bende öğrenciyim benim içinde biraz uzak kalıyor, veya pazar günü orada iseniz gelmeye çalışırız küçük bi ihtimal olsa da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı