Corsair 780T, 4790k,sanalmarketim.com ve araskargo

Sanalmarketim üzerinden 780t,4790k siparişi verdim. Dün yani 20 Ocak'ta kargoya verilen ürün bugün elime ulaştı. Ürünler Antalya'dan İstanbul'a 1.5 günde geldi ve elime ulaştı. Tek kelime ile muhteşem diyorum ve buradan sanalmarketim ve araskargo'ya teşekkür ediyorum, gerçekten hızlı ve sorunsuz gönderi için. İncelemeyi sistemi topladıktan sonra yaparım, beklemedeyim.
2.jpg
1.jpg
3.jpg

Öncelikle konuyla hiç bir alakasi olmadiği icin özür dilerim.Amazon dan 1 adet usb bellek almak istiyorum.Fiyati 45$ gumrukte sikinti olur mu ? Yada bedava kargo diyor fakat tr ye girince ekstra kargo oder miyim. Ödeme nasil oluyor vb. Gibi konularda yardimci olursaniz sevinirim.

Öncelikle konuyla hiç bir alakasi olmadiği icin özür dilerim.Amazon dan 1 adet usb bellek almak istiyorum.Fiyati 45$ gumrukte sikinti olur mu ? Yada bedava kargo diyor fakat tr ye girince ekstra kargo oder miyim. Ödeme nasil oluyor vb. Gibi konularda yardimci olursaniz sevinirim.

Kargo'da sıkıntı olmaz tabi ki, kargo ücreti alırlar mail atıp kargo ücretini sildirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı