Corsair CX650F alınır mı?

Başlıkta belirttiğim ürün Amazon'da şu an 1250 TL. Sistem Ryzen 5 3500X ve GTX 1660 ama ileride RTX serisine geçebilirim aynı şekilde işlemci yükseltme durumu da var. Bunları göz önüne alarak bu modeli alıp geçeyim diye düşündüm ama yine başka önerisi olan var ise dikkate almak istiyorum. 80+ tamam o çok aşırı mühim değil ama Bronze olması ne kadar bir dezavantaj sağlar merak ediyorum.
Ürünü geçen hafta amazon üzerinden satın aldım. Malzeme kalitesi muazzam derecede kaliteli. Kasaya kurulumunu yaptım. i5 13400f ve RTX3070'i sorunsuz bir şekilde besliyor. Ses konusunda bir şey söylemem gerekirse eski kullandığım vs550 modelinden pek bir farkı yoktu. kasanın içinde de çok hoş görünüyor. Gerçekten tavsiye ederim.
19946bb1-72f3-47d7-a9c8-e84d0f0d8c1d.jpg

Ürünü geçen hafta amazon üzerinden satın aldım. Malzeme kalitesi muazzam derecede kaliteli. Kasaya kurulumunu yaptım. i5 13400f ve RTX3070'i sorunsuz bir şekilde besliyor. Ses konusunda bir şey söylemem gerekirse eski kullandığım vs550 modelinden pek bir farkı yoktu. kasanın içinde de çok hoş görünüyor. Gerçekten tavsiye ederim.Eki Görüntüle 1739491

Hayırlı olsun. Yük altında PSU'ya kulağınızı yaklaştırıp hışırtı tarzı sesler duyup duymadığınızı belirtebilirseniz epey faydası dokunur arkadaşımıza.

Aslında masaüstünde boşta iken önemli olan. Oyun kısmında illa ki kulaklık veya hoparlör var çok sorun olmuyor. Ama gece masaüstünde Office vs. gibi çalışırken duymak sini bozucu. Akıl diyor al Asus Strix bas düğmesine masaüstünde fanı hiç çalışmasın.

Cw var ama ekran kartından, monitörden gelen cw'ye göre solda sıfır kalıyor. Bayağı yakınlaşmanız gerekiyor sesi duyabilmek için.
Yakınlaşma ile duyulacak bir düzeyde ise göz ardı edilebilir tabi ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı