Corsair HS65 düşük ses veriyor

Mangon

Hectopat
Bir adet Corsair HS65 kulaklık aldım ve bugün itibarıyla elime geçmesiyle ürünü denedim. Sonuç benim için tam bir hayal kırıklığı oldu açıkçası. Kulaklık en son ayarlarda dahi eski Gamepower Medusa kulaklığımdan kayda değer miktarda daha az ses veriyor. Satın almadan önce okuduğum incelemeler ve yorumlarda kulaklığın çok övüldüğünü görmüştüm. Özellikle ses kalitesi ve dışarıya ses vermemesi övülüyordu. Ama benim deneyimim iki bakımdan da bu incelemeleri doğrulamıyor. Ses kalitesi tatminkar değil çünkü en yüksek seviyede bile yeterince yüksek bir ses çıktısı olmayabiliyor ve dışarıya da ses veriyor gayet. Belki benimle ilgili bir sorun olabilir, önceki düşük seviye kulaklıktan bile daha az ses vermesini garip buluyorum. Sorunla ilgili yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer aksi halde iade etmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönderilen ses kartıyla mı kullanıyorsunuz yoksa jak girişinden mi hocam? Bir farkı oluyor mu ses düzeyinin denediniz mi? Ben de almayı düşünüyordum İtopya'dan indirime girdiğinde. Mikrofonu çok övüldüğü için özellikle.

Gönderilen ses kartıyla mı kullanıyorsunuz yoksa jak girişinden mi hocam? Bir farkı oluyor mu ses düzeyinin denediniz mi? Ben de almayı düşünüyordum İtopya'dan indirime girdiğinde. Mikrofonu çok övüldüğü için özellikle.

Jak girişiyle de denedim, ses kartı üzerinden USB girişini de taktım bir şey fark etmedi. Mikrofonunu denemedim pek çünkü kulaklıktan gelen ses gerçekten yetersizdi, son ayarda bile eh işte denebilecek ayarda bir ses geliyordu özellikle yükseklik bakımından. Bence uzak durun. Ben iade ettim.

Geri
Yukarı